Živinice 12.09.2010.

Živinice 12.09.2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Evo sacu ja nabacit slike, ako se slazete da zatvorimo ovu temu posto je ovo bila tema za najavu, da nastavimo sa slikama dalje.

Do vas je hocul zatvroit ovo ??
 
Član
daki je napisao(la):
Evo sacu ja nabacit slike, ako se slazete da zatvorimo ovu temu posto je ovo bila tema za najavu, da nastavimo sa slikama dalje.

Do vas je hocul zatvroit ovo ??

daki ajde otvori temu u kojoj cemo postavit slike,imam i ja kamaru;)
 
Legend
Mislio sam jednu temu samo za slike, natrpace se svega pa mislim da nece valjat, ali eto do vas je, ja skidam fotke sa aparata dok razdvojim sve jer bio je i after party koji jos traje :) a to nije bas za interneta i foruma :)
 
Član
daki je napisao(la):
Mislio sam jednu temu samo za slike, natrpace se svega pa mislim da nece valjat, ali eto do vas je, ja skidam fotke sa aparata dok razdvojim sve jer bio je i after party koji jos traje :) a to nije bas za interneta i foruma :)

samo ti pravi temu,neka postavi slike ko god ima;)
 
Legend
IMAL GDJE CESTITKI ORGANIZATORIMA

:) ja mislim da je danas super odradjeno. Bio je jedan propust, jebiga ko radi i grijesi, ali rijesicemo to u toku sedmice, radi se o tome da smo prilikom urucivanja nagrada jednostavno pogrjesili/pobrkali dva ista imena i prezimena finalista.

Uglavno to je bila jedina greska, islo je sve po ps, islo je brzo bez odugovlacenja, vrijeme nas posluzilo, i mislim da je super bilo na kraju.
Naravno uvjek moze bolje, i siguran sam da ce sad usljedit pljuvanje, al boli nas. ... :) :) bitno je da smo se druzili, i da nije bilo nezgoda, i problema.
 
Član
CESTITKE i organizatorima,koliko sam ja mogao da vidim bilo je stvarno ok,bez vecih propusta,ali kao sto si vec naveo bitno je da se druzimo,,i ko god je danas bio mogao se fino provesti,pa cak i onaj kao ja koji ne poznaje skoro nikoga od raje koja je danas bila:icon_biggrin:
 
Legend
Ah da umalo da zaboravim vrijeme mog focusa 16,887 :cool:

Kvalifikacije 18,889
Trka: 20,782

:lol:
 
Član
zao mi je shto sam prespavo da sam znao da se moglo vozit i ovako sportski doso bi ja ranije da izmjerim vrijeme auta :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top