Živinice 12.09.2010.

Živinice 12.09.2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
daki je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Cuj bila i klasa 18, to nisam dugo vidio :D

Detalji :) objasnice ti neko nekad na kafi :) :cool:

Evo može i bez kafe za Bokija ;) :

- poslije kvalifikacija pojavilo se 11 auta koja bi trebala ići u najsporiju klasu (najčešće 17) a od tih 11 samo su 4 auta bila sa vremenima 17,000 - 17,999
i da bi se "spasilo" i preostalih 7 auta napravimo klasu 18 tako da je bilo i to zanimljivo
naravno, poslije je bilo i probijanja pa su se opet "vratili" u klasu 17
 
Član
Svi ubrzavaju a ovdje usporavaju klase ma nema dalje radite na razvoju ovog sporta!!
Pokrijte se po glavi i prestanite da se brukate :icon_cry:
 
Član
retro je napisao(la):
Svi ubrzavaju a ovdje usporavaju klase ma nema dalje radite na razvoju ovog sporta!!
Pokrijte se po glavi i prestanite da se brukate :icon_cry:
Ma bravo majstore pa kad si već tolki talenat de molim te ti nešto organizuj da se mi nebrukamo
 
Član
zatvoraš je napisao(la):
retro je napisao(la):
Svi ubrzavaju a ovdje usporavaju klase ma nema dalje radite na razvoju ovog sporta!!
Pokrijte se po glavi i prestanite da se brukate :icon_cry:
Ma bravo majstore pa kad si već tolki talenat de molim te ti nešto organizuj da se mi nebrukamo

[/quote

:lol::lol::lol:
 
Legend
Imajte strpljenja radimo mi imamo i nase dnevne posslove, nije bilo puno auta, al je bilo extra extra dobro, i znamo da ko god je bio na stazi bilo mu je super, ha gledo, ha ucestvovo.
 
Član
daki je napisao(la):
Imajte strpljenja radimo mi imamo i nase dnevne posslove, nije bilo puno auta, al je bilo extra extra dobro, i znamo da ko god je bio na stazi bilo mu je super, ha gledo, ha ucestvovo.

potpis ko kuca;)
 
Početnik
daki je napisao(la):
Imajte strpljenja radimo mi imamo i nase dnevne posslove, nije bilo puno auta, al je bilo extra extra dobro, i znamo da ko god je bio na stazi bilo mu je super, ha gledo, ha ucestvovo.

Slazem se meni bilo extra!!!

Samo hoce sta biti u desetom mjesecu da mozda i ja nadjem nesto za stazu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top