Završena prva utrka Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Završena prva utrka Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jedno veliko hvala MRVICI,,,,
Svaka čast sve nas je skućio i utoplio....
Organizatoru jedna velika 5etica ,posao odrađen jako brzo i, organizacija jako dobra,,,
Meni je bila prva trka u životu na 402 ,,i dogodine STRIKO je opet vaš gost :cool:
 
Član
Inace ispred organizatora zelim svima da se zahvalim koji su dosli i proveli se.... Potrudili smo se da organiziramo ovo sto bolje pa sada ako nekome smetaju neke sitnice boze dragi pa grijesi se i na utrci formule 1.....

Heheheh ajde nek ste stigli kuci zivi i zdravi..... A u 10 mjesecu repriza pa eto nemoras cekat iducu godinu;)
 
Član
Evo jedna slicica u povratku za Sarajevo

Pobjednih klase 17 vs. GLOBTOUR

srmostardan2176.jpg


:cool::cool::lol::lol:
 
mladozenja je jak bio svaka cast,hehe Striko svaka cast na osvojenom mjestu auto ti ide ajme majko bilo je lijepo svaka cast svima prejeo sam se od onih cevapa stari moj napuho se isto stiglic :lol:
 
Mrvica je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
ti i jos dvojica na drugoj kapiji kad su vam trazili karte:icon_question: nisam skontao da si ti... al sjecam se da sam rekao da vas puste bez karata ;) ne mogu svakome ni naplatiti bola :icon_biggrin:

Momcima svaka cast dosli jer vole ostali bez para i treba ih pustit al ti nemoj frajera glumit....

Daj Dado majke ti, ko je glumio frajera:icon_question:, vidim djecaci prte s Bune pjeske, sretio ih i prije i kad su dosli na pisti sretnemo se na kapiji i onaj iz Pume ih poceo peglati, gdje su vam karte kako ste prosli prvu kapiju... i ja mu samo kaze pusti momke sta ih peglas, sve je bilo kulturno nikakav frajerluk... znas mene ;)
 

Zex

Član
Evo ukratko samo da se javim,posto smo premoreni,sto se tice puta i gostoprimstva,to moram da pohvalim,svaka cast momcima koji su organoizovali RACE,narocito moram da izdvojim,Gocu,Mrvicu i ostale momke iz AK Hercegovina,koji su nam izlazili u susret po pitanju smestaja,organizacije ali i zbog samog odnosa prema nama kao klubu,maksimalno korektno,naravno hvala i Draganu Strazivuku na dopustenju da stanicm javljam svojim vozacima odmah vremena,dok gore cekaju safety car.I posebna pohvala ide komentatoru "Dzigarici",covece ako ikada budes dolazio u BL,imas pice od nas i javi se obavezno (ako nista,a ono da se dogovorimo oko cene onog kajmaka,i da uzmes proviziju za cekic :D :D :D).

Voznje i vozaci su nam bili na zavidnom nivou,tu necu nista da pricam,rezultati govore,a ono sto cu da naglasim je ono sto ne znate AK CRANKSHAFT je trenutno klub sa najvise poena u otvorenom prvenstvu BIH,a iskreno,nakon ove prve trke,imamo jaaako velike sanse i u nastavku sezone (i da,nisam pristrasan,samo sam iskren).

Trkao kao trka je bila vrhunski,ali vrhunski organizovana,bez ijednog,pa ni najmanjeg odugovlacenja,zakazivanja ljudskog kadra,jedna mala zamerka i molba za sledeci race je ta da se odmah odmeri gde ce se postaviti balon,tako da bi semafor bio u senci,tako bi isti bio bolje uocljiv.

Mostar kao grad,prelepo,nije lep kao BL,ali me je odusevio stari grad,mostovi,kaldrma,mala zamerka je ta sto nema puno (ili mi nismo naisli na njih) klubova.

Mi smo nocili tamo,neki na stazi,neki na Buni (izletiste pored staze),neki u hotelu,ali sve u svemu jedan extra provod,super ekipa,zdravo zezanje,a sve nas je spojila ljubav prema istoj stvari.
Veceras smo se svi slozili u jednom: "Tako malo nam je potrebno da bi bili srecni"
Sad kad to rekoh,ne smem da zaboravim ni ljude koji su nam pripomogli da odemo u ovolikom broju,a to su A3M Banja Luka, Suki pumpe BL i voda Kruna.

A sad odoh da spavam,slika ce biti,nista se ne brinite,recimo samo da imam ja licno 4.5GB slika :D :D :D

E,da,usput smo sreli,na povratku u BL i .nOKe-ta,te IGY-a,uhhh kako Ibiza ima extra boju....
A na stylingu je bio i Tibor,mada nisam uspeo videti kako je prosao.


Laku noc i hvala vam :eek:k:
 
Član
Fina trkica bi, dosta auta posebno u brzim klasama.

Mene je pravo iznenadio ovaj Punto, nema sta nije ostavio iza sebe, od Audija S4 pa na dalje...



Velike cestitke ;)
 
Legend
Eo da se i ja javim, sinoc sam bio preumoran pa nisam uspio ni PC upalit .. uglavnom jako dobro odradjena utrka, sto se tice organizatora sve pohvale, (imam jednu malu zamjerku,a to je razglas,kako sam primjetio bilo je 5-6 zvucnika na stazi orjentisanih prema startnom prostoru dok na nekih 200m staze nisi mogao cuti nista..stoga ovo je samo kritika, da se ubuduce stave jos sao 2 zvucnika na nekih 100*150m staze ;)) sve u svemu, jako dobro i do sad jedno od kvalitetnijih raceova sto sam imao priliku da gledam..

eh sad sa druge strane pohvalio bih takmicare, kojih je bilo fakat puno, sa svih strana, posebno me iznenadilo sto je dosta raje bilo iz splita (ovom prilikom pozdravljam i strika sa puntom (covjece auto ti letiiiiii,massive respect za izgled,performanse, ma sve sve, 10ka ! ;))

sto se tice klubova, ne mogu da ne spomenem AK CRANKSHAFT dakle ovom prilikom bih prije svega da cestitam dottoreu (kao predsjedniku ili ti ga osnivacu) pa onda svim clanovima, momcima koji su fakat za 10, upoznao sam ih na raceu (neke i na omvu) i imam samo rijeci hvale, od auta (izgled, performanse) do organizacije, discipline (dakle strvican prizor vidjeti 10 auta, niti jedno auta nema ispod 150ks, i idu laganice 60, bez trkanja, glupiranja i slicno, svaka cast momci !

pozdravi svima jos jednom :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top