Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

lhasa_green_beast je napisao(la):
Mostarci jeste li danas vidili sivog bentleya GT continental coupe ? Ja nikad ne nosim telefon kad vidim ove neke masine.

Vidio ga ja juče ili prekjuče u Klašnicama, ode za BL. Nagledah se ovih dana brutalnih kola, a 90% Švica table. Al' ljudi uživaju.;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Brate kako je Svici a brate ful je Svici:lol: Kod nas trenutno vise auta sa svajcarskim tablama nego sa nasim :icon_biggrin:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

pricam nedavno s drugom i kaze lik: "dodje period ljeti pa sjednem ispred svog auta i gledam tablice...pozelim ih vidjeti...po gradu sve stranci..." :lol:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

OggyBoy je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Mostarci jeste li danas vidili sivog bentleya GT continental coupe ? Ja nikad ne nosim telefon kad vidim ove neke masine.

Vidio ga ja juče ili prekjuče u Klašnicama, ode za BL. Nagledah se ovih dana brutalnih kola, a 90% Švica table. Al' ljudi uživaju.;)
Ovaj je bio na njemackim tablama, sivi, jedva sam skontao da je bentley koliko je prljav. Sigurno je isao dosta autobahnom :D
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

voza se ta RS4 i po odzaku, al u odzaku bijelog audia S5, ufff , pa onda matt crni ford focus RS, pa audi A7 (al on je domaći nije dijasporac)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

vidio ja danas bijelog S5 na putu prema sarajevu, prebrutalan je:icon_eek::icon_eek:
 

MTR

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Pa ciji je onda RS4 plavi sto se voza po Vitezu i Zenici? , plus neki dan sam vidio u Vitezu S-a AMG 6,3 bijela boja

E da mi je doc do onoga sto voza Aston Martina po Zavidovicima, djaba bi mu uradio poliranje :D
 

MTR

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ArminM je napisao(la):
u srijedu samnom, svake srijede sam kod njega:cool::cool:

ozbiljno ga znas? bgm mi je zelja nakvo nesto odradit , ono za cejfa , a sigurno je dobro uhakan cim se ovuda voza :cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

MTR je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
u srijedu samnom, svake srijede sam kod njega:cool::cool:

ozbiljno ga znas? bgm mi je zelja nakvo nesto odradit , ono za cejfa , a sigurno je dobro uhakan cim se ovuda voza :cool:

znam fkt, hoces da ti ga slikam u garazi, pa da vidis da ga poznajem. Iskreno receno nije uhakan, al ni najmanje, taj auto se ne voza bas cesto, mozda jednom ili dva puta u sedmici,. Mogu da pitam da li zeli poliranje, pa da te preporucim:cool::cool:
 

MTR

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ArminM je napisao(la):
MTR je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
u srijedu samnom, svake srijede sam kod njega:cool::cool:

ozbiljno ga znas? bgm mi je zelja nakvo nesto odradit , ono za cejfa , a sigurno je dobro uhakan cim se ovuda voza :cool:

znam fkt, hoces da ti ga slikam u garazi, pa da vidis da ga poznajem. Iskreno receno nije uhakan, al ni najmanje, taj auto se ne voza bas cesto, mozda jednom ili dva puta u sedmici,. Mogu da pitam da li zeli poliranje, pa da te preporucim:cool::cool:

to rodjak :cool::cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ferid vlasnik astona mu sigurno ne bi platio te pare, ako se ne jede i ne pije ne racunaj na njegove novce:icon_biggrin:
 

JD.

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ArminM je napisao(la):
vidio ja danas bijelog S5 na putu prema sarajevu, prebrutalan je:icon_eek::icon_eek:

vidjam ja tog skoro svake sedmice... naravno zena neka vozi :)
 
Top