Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Vidjeh danas plavog Golfa 6 R, prodje mi ispred prozora, cujem neki turbak, iskocim van da vidim sta je to, kad Golf.

Sumnjam da ima serijski auspuh, jer se bas cuje :D
 

IGY

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

VR6Boki je napisao(la):
Vidjeh danas plavog Golfa 6 R, prodje mi ispred prozora, cujem neki turbak, iskocim van da vidim sta je to, kad Golf.

Sumnjam da ima serijski auspuh, jer se bas cuje :D

na col tablama, uvucen tek :D
i ja sam ga vidio prije par dana, prljav fuj, vjerovatno tek dosao
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Jucer je bio cist, valjda ga je oprao u medjuvremenu. Nisam skuzio koje su table bile :icon_biggrin:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Lik ima strasnih problema na carini, ne moze da ga ocarini jer kod nas GOLF VI R ne postoji u katalogu :icon_eek::icon_eek: Ali je auto preopasno. Valjda ce sta skontat za carinjenje.
 
BHT Ovisnik
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

nek ga odjavi i ponovo prijavi u grudama,tamo se sve moze:D
:icon_exclaim:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Pa zar nema vec Golf 6 R bijeli, na BH tablama? Voza se vec dugo po Sarajevu, ako nije kakav paket opreme...
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

beZZa je napisao(la):
Lik ima strasnih problema na carini, ne moze da ga ocarini jer kod nas GOLF VI R ne postoji u katalogu :icon_eek::icon_eek: Ali je auto preopasno. Valjda ce sta skontat za carinjenje.

To je suplju neko pricu bacio, moze se registrovati najnormalnije...
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

VR6Boki je napisao(la):
Pa zar nema vec Golf 6 R bijeli, na BH tablama? Voza se vec dugo po Sarajevu, ako nije kakav paket opreme...

Dzeko. Dolazio je prosle godine jednom liku na svadbu ovamo u Mostaru. Mene je vise interesovalo auto nego on :D
 

JD.

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

olensoner je napisao(la):
beZZa je napisao(la):
Lik ima strasnih problema na carini, ne moze da ga ocarini jer kod nas GOLF VI R ne postoji u katalogu :icon_eek::icon_eek: Ali je auto preopasno. Valjda ce sta skontat za carinjenje.

To je suplju neko pricu bacio, moze se registrovati najnormalnije...


hahahah joj lovackih prica, pa i Dzekin R je na nasim tablama :lol:
 

rs6

Član
RE: BIH Supercars

Vernes_AMG je napisao(la):
danas vidjen W202 C36 AMG , nije superca ali je jako jako rijedak na nasim cestama.

nazalost , nema slika :icon_sad:

jel slucajno nesto kao tamno plava metalik / perla boja ???

mato19E je napisao(la):
neki spominju Audi-a iz Zepca,to je taj

i Ford Mustang istog vlasnika

ovog sam mustanga vidj'o u srebreniku, dolazi jednom liku nedaleko od moje kuce bude po par dana, imam negdje i sliku, onako sav je STOCK, al ipak je muscle pravi :D
 
Top