Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

evo nase kolege spremile detaljan clanak o onom oldtimeru cije sam slike postavljao neki dan, koga zanima evo moze pogledati malo boljih slika i nesto malo texta;)

http://znovine.com/aktuelno/americki-oldtimer-na-zavidovickim-cestama
 
Legend
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Evo jedan Lambo ispred Merca u Tuzli,

p0308111450.jpg


p030811145002.jpg


p0308111451.jpg


p030811145101.jpg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

a oooo ovo bijelo cudo me stiglo juce na semaforu ja stojim pored mene se nesto parkira ja gledam meni do prozora aaa kako izgleda ledis se :icon_smile::cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Daky....Taj lambo je svaki dan u Lukavcu dole kod Milenijuma :D
Vozi ga ciko od nekih cca 50godina i neka maca s njim cca 25god ;););)
Slikat cu ga i ja detaljnije samo dok ga vidim :cool::cool:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

a danas prodje pored mene prema lukavcu, pojava je na cesti stvarno :D
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

merc e klasa w211 model 4 rore nazad rukljevina , momak neki vozi baci jedan krug kroz centar i ode dalje za gracanicu , ako sam dobro socio hrvatske su table , plavo auto , mislim da onakav zvuk ima jedino e 63 amg , ko lokomotiva drrrrrruuuuuuuu :lol:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Got2b je napisao(la):
Daky....Taj lambo je svaki dan u Lukavcu dole kod Milenijuma :D
Vozi ga ciko od nekih cca 50godina i neka maca s njim cca 25god ;););)
Slikat cu ga i ja detaljnije samo dok ga vidim :cool::cool:

nikad nisam u pravo vrijeme na pravom mjestu , a stalno sam i u tz i u lukavcu ...
btw. sta si ocekivao neku babu od 50,danas bi to vec bilo cudo jer stereotip je promjenjen , i nimalo mi se ne svidja ;)
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ovaj bijeli lambo je prije par dana otvoren prosao kroz ogroman oblak prasine od kreca....
evo kako je doslo do te havarije...
vozim se ja iz pravca tuzle a ispred mene tri auta i ispred njih manji kamioncic natovaren vrecama kreca i iza njega jos jedna sleper..Neznam kako ali pet-sest vreca kreca je spalo sa kamioncica i od toga neke tri vrece su zavrsile ne spoilerima slepera koji su ih pocijepale i napravile taj oblak,ove preostale vrece su se raspale od udara na cesti(brzina kamiona je bila min. 70km/h)..ja sam se ukocio od straha kada sam uletio u oblak,nisam cak ni uspio zakociti....sreca pa niko ispred mene nije kocio jer bi ga sigurno pkupio.... nekih 300m posle je prosao ovaj lambo meni u susret a naravno i otvoren prema oblaku,hihihihi...ah da, bio je i neki slk crni takodjer otvoren s njim tj.neih 50m iza njega :lol:
 
Top