Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Početnik
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

probacu ga ja po danu uslikat znam gdje ciko zivi :D

ugl auto je pojava na cesti,prelijep je :D
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

vidio sam ga ja jos jedanput, ali nisam isao u tom pravcu da bih mogao da ga slikam, ja se vec zaputio dalje, ali ako bude tu opet slikat cemo ga, joj unutra je pojava jbt, kao nov auto, sav izgleda kao da je tek izasao sa trake
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Zuti Nisan 350 Z BH tabli gasa ima par dana po Neumu.Ja sam mislio da je Crni princ sa foruma :icon_biggrin:

Uhvatio sam ga samo malo zguza :icon_biggrin: sjede ljudi na terasi bilo m ineugodno ponovno slikati.

 
Početnik
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ArminM je napisao(la):
mozel jedan dedo u ovu temu, meni nista manje zanimljiv od ovih pila new age, slike polose, slikano mobitelom, nije htio jebeni blic



Ako je to to a cini mi se da jest,ovo je od mog ajmo rec komsije,i cak poznajem covjeka pio kafu kod mene,ima tu plac i vikendicu do mene..Auto je jos tu nije nigdje otislo ;) Strava je :cool:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Evo i od mene nešto, slikao sam prije 20-ak dana ali pošto nije supercar nisam ni postavljao :D :icon_smile:


Buick Riviera

BuickRiviera2.jpg


BuickRiviera4.jpg


BuickRiviera3.jpg
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

znaci ima ih jos,, , meni je draze vidjeti ovakav auto u ovom stanju nego neki supercar 2011 god
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Ovaj Buick je inače u besprijekornom stanju - ma nov novcat - tako dobro izgleda uživo, slikao sam ga u suton mobitelom pa se ne može vidjeti jasno kakav je... ;)
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Svaka cast na slikama... Ovakva americka auta bas postujem... imaju dusu za razliku od novih krseva koje prave ;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ovog plavog sam i ja vidio, u mercedesovom servisu ovdje kod nas. Imao sam sliku negdje al zagubio.
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

uslikat cu i ja ovog cadilaka iznutra, da samo vidite u kakvom je stanju, ja sam ostao ovakvog izraza:icon_eek:
ma cijeli je:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
koliki je samo auto, a 3 vrata jbt
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

vidjeh ga i ja nedavno kad sam se vracao iz mostara,bas je pojava i rijetkost je vidjeti nesto ovakvo na nasim cestama pogotovo u ovom stanju :icon_smile:
 
Top