Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: BIH Supercars

Nece doci do nepotrebne rasprave, auto uistinu i jeste isfurao kako izlaze nadolazeci modeli. Stavi sliku novog Gallarda i sve ce ti se samo reci.
 
RE: BIH Supercars

Sporting je htio reci da je model vec zastario al mislim da to ne igra nikakvu ulogu u tome da li bi ga on zelio voziti ;)
 
RE: BIH Supercars

tacno tako :cool: nego ovdje ljudi prerano zakljucuju svi nesto lose nastrojeni samo traze kiks da prigovore , ajmo mi dalje imali jos koja dobra zuca u ovoj nasoj lijepoj Bosni :lol:
 
RE: BIH Supercars

Danas sam vidio Maserati GranTurismo S na Skenderiji, ali posto sam vozio nisam mogao da slikam, izgleda odlicno jos sav crn. Ako je neko uslikao obavezno nek stavi slike.;)
 
Član
RE: BIH Supercars

Little Dragon je napisao(la):
Sporting je htio reci da je model vec zastario al mislim da to ne igra nikakvu ulogu u tome da li bi ga on zelio voziti ;)
Lambo nikad ne zastarjeva,to je uvijek bolid .:)
 
Član
RE: BIH Supercars

Jutros u 9 ispred predsjednistva Jaguar E-Type Coupe i XK 120 Roadster prosli, mozda sam i sanjao nebi me cudilo s'obzirom na obzir :D
 
Član
RE: BIH Supercars

jucer kod crvenih 7 valjda je neki audi heh zvuk mu drama, uspio sam slikat, bit ce i slika :D
 
Legend
RE: BIH Supercars

Grga je napisao(la):
jucer kod crvenih 7 valjda je neki audi heh zvuk mu drama, uspio sam slikat, bit ce i slika :D

i taj r8 je isfuro budimo realni:lol:
vec 3 godine je on svakog ljeta u tz:icon_biggrin:
 
Top