Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: BIH Supercars

ja kazem neki dan Vantage je u pitanju, mnogi se htjeli tuc samnom da dokazu da grijesim:D

ovo je pojam kod nas u gradu, zanimljiviji mi je od puno drugih egzoticnijih auta da kazem, dizajn je samo takav, pola ceste zauzima, bukvalno:icon_smile:
ovu tablicu ovako heravo je postavio moj drug ovdje kod sebe u radnji, rodjak mu je ovo, dosao da mu postavi tablicu, jer je isao u austriju na redovni servis, eto tada sam mogao napraviti puno boljih slika, ali nisam ni razmisljao o tome tada
 
Član
RE: BIH Supercars

Ne uspijem nikad uslikati u sanskom mostu imaju dva audia s8 jedan je amerikanac,a7 ,viđo sam i neki q7 kao
sporski,ima i jedna panamera ljeti dođe neki lambo i ferari
 
Član
RE: BIH Supercars

mustanga sam vozioprenei dan raspada se zveci lupa na trapovima klinac ali idde kao raketa kad kreces kreces na leru dok ne uhvatis pravac kad uhatis pravac i cvrstu podlogu e onda se tek razmisljas da das gas
 
Član
RE: BIH Supercars

Trozic je napisao(la):
Ne uspijem nikad uslikati u sanskom mostu imaju dva audia s8 jedan je amerikanac,a7 ,viđo sam i neki q7 kao
sporski,ima i jedna panamera ljeti dođe neki lambo i ferari



2 audija s8 crveni i bijeli ...

panamera je od senijada ibricica tu je jos uvijek u grad ..

momak sto vozi lamba je isto tu u gradu ...

ferarija sam vidjao kod autopraone grom ...


A ljeti AMG i M kao u prici :D hahah
 
RE: BIH Supercars

Ne znam jesam li sanjao ili sta, vidio sam audi rs5 neki dan...ili sam u krivu...meni je audi rs5 najbolje sto audi moze ponuditi. kad bi imao para, prije bi uzeo rs5 nego neki porsche u istom cjenovnom rangu.
 
RE: BIH Supercars

lhasa_green_beast je napisao(la):
Ne znam jesam li sanjao ili sta, vidio sam audi rs5 neki dan...ili sam u krivu...meni je audi rs5 najbolje sto audi moze ponuditi. kad bi imao para, prije bi uzeo rs5 nego neki porsche u istom cjenovnom rangu.

Ko ti je kriv :D
 
Član
RE: BIH Supercars

Komšija mi, fudbaler Zec kupio9 neki dan mečku, ist'u ko u vernesa na avataru, samo bijela.
A perverzijee.
Jedan dan ću da slikam kad bude kući, pa da metnem
 
Član
RE: BIH Supercars

GolFanatiCars je napisao(la):
de nek neko od žepcaka uslika bentleya continental cabrija :cool: a jest i dobar :icon_eek::cool::cool:

to ti je zovkin njega ima odavno ali ga dugo nisam vidio,to znaci opet ga je istjerao na cestu
 
RE: BIH Supercars

mato19E je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
de nek neko od žepcaka uslika bentleya continental cabrija :cool: a jest i dobar :icon_eek::cool::cool:

to ti je zovkin njega ima odavno ali ga dugo nisam vidio,to znaci opet ga je istjerao na cestu

ja ga prekjuce prvi put opazim i mislio ga slikat al reko necu se priblizavat nesto mi nepristojno joj tacno sam se oznojio koliko je dobar a enterijer je ko u jahtama :cool:
 
Top