Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: BIH Supercars

Audi je S8,a Mustang je super auto,priznaj da bi zelio imat jedno od njih :icon_smile:
 
Početnik
RE: BIH Supercars

Knezho je napisao(la):
... i jos da mi je znati cime samo spadaju pod "superauto"?
gdje je tvoj mustang,ili moj ili neciji drugi,,,i da molim te koliko si ih vidio u bosni pa kazes da nespadaju u supercars-e bosne:icon_biggrin:
 
Početnik
RE: BIH Supercars

golf_R32 je napisao(la):
ah kad mu se moze...a vidim uvijek parkirano najmanje 4 auta...

i ja cesto prolazim pa vidim,slazem se da mu se moze i sve to ali opet zasto kada ih fakticki i nekoristi ali opet on zna najbolje ;)
 
Član
RE: BIH Supercars

Knezho je napisao(la):
... i jos da mi je znati cime samo spadaju pod "superauto"?

pa vec se razglabalo o ovome... da se stavljaju slike pravih "supercarsa bila bi koja stranica... ovdje su vise rijetka, skuplja auta u bih...
 
RE: BIH Supercars

Sta nije jasno vise , pa idu slike auta koja su rijetka i skupa kod nas. Jbg da trazimo Ferraije , Zonde... ne bi bilo par postova i to je to. Jedan M5 u Monte Carlo-u je neprimjetan ali kod nas je nesto za cime se svi okrenemo i mjesto mu je u ovoj temi :cool:
 
Član
RE: BIH Supercars

evo danas sam onako mahom uslikao Aston Martina koji se toliko spominjao u ovoj temi, slika nije nesto,slikano je telefonom iz auta, bilo mi je mrsko da stanem, raskrsnica je ispred pa nisam bas ni mogao, evo za prvu nuzdu slika, a vi nagadjajte koji je aston martin:D


Uploaded with ImageShack.us

evo mu i od sina auto,mozda nije toliko rijetko, ali u nasem gradu definitivno jeste;)


Uploaded with ImageShack.us
mogao sam mu pric makar jelde:lol::lol:

ovdje sam se mijenjao sa curom,ona preuzela volan, pa sam odavdje slikao:icon_biggrin:
 
Top