Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

RE: BIH Supercars

trizex je napisao(la):
po Tuzli se danas voza crveni Nissan GTR.....kuku lele koje vozilo :icon_eek:

vidio ga ja u Sarajevu prije 2-3 sedmice , napisao sam to u temi , ali nisam imao sliku , ZG table jel tako ?
 
Član
RE: BIH Supercars

allroad je napisao(la):
ma joj sad ovi dijasporci navalili i kod nas auta na svicarskim tablama da te glava zaboli kakva su auta
ima vec dosta vremena po travniku se voza novi mondeo karavan ima opreme sto avion nema znaci bas sve ima ne moze vise nista da se naruci ja mislim, ne znam koje su table vidio sam ga 100 puta al nisam obracao paznju
20'' ili 21'' oxigen felge na njemu crno sive ford sav crn sve zatamnjeno, branici sa difuzorima.... ma ne da gledat u sebe ja ljepse auto nisam vidio sve me strah uslikat da me neko ne upuca :D
2jc7skl.jpg

;)
 
RE: BIH Supercars

Vernes_AMG je napisao(la):
trizex je napisao(la):
po Tuzli se danas voza crveni Nissan GTR.....kuku lele koje vozilo :icon_eek:

vidio ga ja u Sarajevu prije 2-3 sedmice , napisao sam to u temi , ali nisam imao sliku , ZG table jel tako ?

Dosao covjek u svetu misiju da sapere sve frajere s A5-icama dizelasima i ostalim skalamerijama :D

@Allroad - sto lazes da je lijep Mondeo, pa bolje bolan Passata uzeti, em jos VW :D
 
Član
RE: BIH Supercars

Evo sta se po Tuzli voza.. Auto je vrh.... Ne znam sta mi je jace, Saidov R8 ili ovaj GTR... GTR bi svakako prije uzeo ali oboje su vrh..



Uploaded with ImageShack.us
 

LSD

Član
RE: BIH Supercars

juce se mimoilazio s njim......strasno...kad ne skrenuh u kanal zbog njega
 
Član
RE: BIH Supercars

vidio maloprije ispred shoping centra na grbavici dzekinog golfa, pise nesto R na masci naprijed:D
 
Član
RE: BIH Supercars

maloprije na Bulevaru vidjen zeleni Sirocco..nije neki supercar al je vrijedan pomena..boja kao u onog cini mi se forda focusa RS:D:D
na parkingu kod sopinga BMW GT i mercedes CL neznam koji..
slika nema:icon_sad:
 
Top