Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

RE: BIH Supercars

VR6Boki je napisao(la):
technoGeek nisam siguran koliko ce sarajlija trehati, mislim da bi se mogao i iznenaditi kad naleti na neke autice :D

Al da je zvijer RS, jest svakako. Samo ima odvratan interijer ko i svaki drugi Fikus...

Pa dobro, zato sam i rekao pola, na drugu stranu ove tjunere sa malim auticima i motorcinama, pa i onim skupljim, ali polovinu bi trebao :D
 
Član
RE: BIH Supercars

glavni je konj za volanom:lol::lol:
a fokus los unutra skrozzz akrep..
a lamobo bi trebao vise ponuditi u odnosu na cijenu o tome je rijec..
a audi je audi nema tu price puno premium no.1:cool:
 
Član
RE: BIH Supercars

Amel SF2 je napisao(la):
Evo ja malo prije po gradu setam kad meni u susret ide novi Audi A8 smedja boja pravi stroj BiH table na njemu kaze mi drug da ga je isto danas vidjao po Bihacu neki did vozi nabacim koju sliku ako budem u prilici da ga opet vidim na kakvom parkingu...:cool::cool:

rinaldo

Komso ciji je ovo Lambo vidio sam ga bas jucer u gradu ?

tip se zove Mirso i iz Cazina je , znam ga površno jer uvijek dolazi sa bijesnim mašinama (rent).

olensoner je napisao(la):
Rinaldo, da nije taj Lambo od Begovica iz Zuricha???

table jesu ZH , a kako se preziva nemam pojma znam samo ono što sam već gore naveo , pozzz
 
Član
RE: BIH Supercars

danas na vjenčanju moje komšinice audi s5 v8 (švicarske table) i audi rs6 karavan (takođe švicarske table). Ovaj s5 ima nazad 20" sa profilom 240 25 ZR 20, a naprijed sa 30 profilom guma. Teško li njemu po našoj cesti :D .
 
Član
RE: BIH Supercars

juce vidjen M6 u Crkvicama kod Cacadua oko 15:50..naravno strane table..neki drugi je bodykit cini mi se..a felge su strasne!!!:icon_smile:
 
Član
RE: BIH Supercars

superman je napisao(la):
danas na vjenčanju moje komšinice audi s5 v8 (švicarske table) i audi rs6 karavan (takođe švicarske table). Ovaj s5 ima nazad 20" sa profilom 240 25 ZR 20, a naprijed sa 30 profilom guma. Teško li njemu po našoj cesti :D .


ni jednu sliku nemas :icon_rolleyes:
 
Član
RE: BIH Supercars

jbg nisam imao čime slikati, ostao mi mobitel kod kuće, ali valjda će koja slika sa vjenčanja biti pa postavim
 
Član
RE: BIH Supercars

superman je napisao(la):
danas na vjenčanju moje komšinice audi s5 v8 (švicarske table) i audi rs6 karavan (takođe švicarske table). Ovaj s5 ima nazad 20" sa profilom 240 25 ZR 20, a naprijed sa 30 profilom guma. Teško li njemu po našoj cesti :D .

20 sa 240 gumama, S5?
prijatelj mi ima a5 na 19kama fabrickim dimenzije 255-35-19...
 
Član
RE: BIH Supercars

preusko je to za a5 kamoli s5 ...osim ako nije zimski setup....:icon_confused:
 
Član
RE: BIH Supercars

moze li ovako nesto proci ovde, jest da je na stranim tablama...:icon_biggrin:
...ovo je drugi u gradu...xDD

evoviii.jpg


evoviii1.jpg
 
Član
RE: BIH Supercars

Uh kako je dobar EVO :icon_biggrin: Prelijepe felge i dobra kombinacija sa bojom auta ;)
 
Top