Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: BIH Supercars

Meni se čini da je F430 prošao kroz Tz prekjučer,ali se bojim da sam puko...niko ga drugi nije prijavio....
 
Član
RE: BIH Supercars

Jao maloprije ja na biciklu, prvo vidim Porsche Carrera S, onda krenuo na darivu, kad nesto straga se cuje, pogledam, ide E-klasa (ova predzadnja) AMG i za njom Corvetta C6, i to bas su fine gasove pritisli, reko garant ce bit dobre ganje na putu za pale :icon_biggrin:
 
Administrator
RE: BIH Supercars

yosma je napisao(la):
Meni se čini da je F430 prošao kroz Tz prekjučer,ali se bojim da sam puko...niko ga drugi nije prijavio....

neki se ferrari voza po tuzli... bio je i prije dvije godine... mislim da su svicarske tablice na njemu... a sad koja tipa ne znam... posto to se ne vidja stalno po cesti skoro nikad pa ne znam koja je serija... da je golf u pitanjju znao bi:D
 
Član
RE: BIH Supercars

crveni gtr vidjen par puta u konjicu,mirza teletovic ga voza,moguce da je to taj isti iz tuzle...;)
 
Član
RE: BIH Supercars

VR6Boki je napisao(la):
Jao maloprije ja na biciklu, prvo vidim Porsche Carrera S, onda krenuo na darivu, kad nesto straga se cuje, pogledam, ide E-klasa (ova predzadnja) AMG i za njom Corvetta C6, i to bas su fine gasove pritisli, reko garant ce bit dobre ganje na putu za pale :icon_biggrin:

vidio i ja korvetu bila u traci do mene
 
RE: BIH Supercars

wade je napisao(la):
crveni gtr vidjen par puta u konjicu,mirza teletovic ga voza,moguce da je to taj isti iz tuzle...;)

pa vjerovatno, posto su tablice iz spanije, koliko sam ja primijetio.
e svaka mu cast. gigant je :cool:
 
Član
RE: BIH Supercars

prije 2h vidjen Mercedes SLS crveni na autoputu..otisao u pravcu Zenice..u Sarajevu vidjen na Skenderiji Porsche Cayman..
a evo je jedna friska..Cayenne Turbo..slikano prije 10min u Zenici..
28072010262.jpg

By jubixx at 2010-07-28
 
Član
RE: BIH Supercars

evo prodaje se onaj brabus sto je bilo price oko njega
http://www.pik.ba/artikal/287122/mercedes-brabus/#sta=slike

ipak i on spada u supercar!!
 
Član
RE: BIH Supercars

@Jubix, doveo covjek porodicu da poprave/naprave zube kod terze, skupo to tamo :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Super Moderator
RE: BIH Supercars

Aladin46 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
ma joj sad ovi dijasporci navalili i kod nas auta na svicarskim tablama da te glava zaboli kakva su auta
ima vec dosta vremena po travniku se voza novi mondeo karavan ima opreme sto avion nema znaci bas sve ima ne moze vise nista da se naruci ja mislim, ne znam koje su table vidio sam ga 100 puta al nisam obracao paznju
20'' ili 21'' oxigen felge na njemu crno sive ford sav crn sve zatamnjeno, branici sa difuzorima.... ma ne da gledat u sebe ja ljepse auto nisam vidio sve me strah uslikat da me neko ne upuca :D
2jc7skl.jpg

;)

joj forda majko mila
 
Top