Xenoni i njihov vijek trajanja

Xenoni i njihov vijek trajanja

Poz narode , pade mi na pamet ova tema jer sam do sad promjenio u neke 2 i po godine 2 seta xeona , pa me zanima druga misljenja i cijene , znaci koliko kome traje set i koja je cijena i gdje se naravno ima nabaviti , zbog trenutne sitacije s farovima malo mi je jebada zamjeniti sijalice kao i balaste pa bi volio naci neki set koji necu morati mjenjati bar nekih 2 godine a da su i cijenom pristupacni , tako sarajte iskustva :cool:
 
Početnik
Veoma dobar drug mi prije neke 2 godine kupio na koridoru najobicnije xenone.Platio ih 65 km i postavio na astru 2006 godiste otad nista ama bas nista.Slusaju ko da su fabricki. ;)
 
Član
kod mene takode kinezi-koridor, na golfu bili 1,5 godinu evo i na polu su vec vise od godine, dvije sad ce..... samo sam sijalice mjenjao :) ,
 
Član
limpi koristio h7 set 2 godine, poslije toga ga ja uzeo, i evo nekoliko mjeseci vec kod mene,bez ikakvih problema
ni sijalica nije zamijenjena:cool:
 
Član
Limpi je to negdje u zenici kupio, ne znam tacno
mislim kod onog njihovog lokalnog sto radi sa xenonima, kad on dodje pitat cemo ga :cool:
 
Član
Srebra po zenici ugradjuje xenone...nemas tu nekog pravila...ako hoces provjerene,nadji Bosch il nesto slicno...a kinezi,moze trajat 5 godina a moze i 5 mjeseci...
 
Član
trebat ce i njemu sad za ove nove farove, morat ce i on uzimat h1 set,vjerovatno ce uzet na istom ovom mjestu gdje je i ove h7 uzeo, jer su se stvarno pokazali extra

nadam se sad da ih nisam urekao, da necu morat nesto mijenjat u skorije vrijeme:lol::cool::cool:
 
Član
ja sam svoje uzeo u hercegovini negdje, na istom mjestu gdje se kupuju i "bosch" phillips, ma kakvi hoces, nike, adidas, gucci, sve ljudi naprave :D ... btw bosch ni ne pravi kitove... bili je na nekom hr forumu, poslali dopis ljudi da to nije njihovo... kopija, a jest fazon i stavit kutiju i fino upakovat...

eto mene sluzili 2 godine i kusur, sa njima prevalio oko 50k km, gradske voznje koliko hoces, stalno se palilo, gasilo... kod arme jos rade, da ih ne ureknemo :lol: a tada ih platio, sa dostavom i ugradnjom cini mi se 200km ravno... a izbor je bio poprilicno manji nego sada, u ze u bmmu su lafo bili po 400km i te cifre...

jedino sto ih nisam drkao, nikad nisam verglao a da su svjetla upaljena, uvijek, prvo upalim auto, sacekam koji sekund dok se zavezem i sl, okrenem poziciju lagano, pa tek onda na kratka... isto kada gasim auto, obrnut proces...

eto valja i meni sada ganjat neke h1, nezz ni sam koje cu, sada svako prodaje, jos malo pa i na trafikama, kupis zvake usput i ksenone... :icon_rolleyes:
 
Top