VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Član
Bit ce vec sutra ili prekosutra slika iz garaze sta se radi na autu do tada nagadjajte :D Kad se motor ubaci reci cu vam neke specifikacije sto se rade dodatno na motoru a do tada cekaj te :*

@ tibore idu bjele to sam bez misljenja odlucio nekako su mu bas legle ko budali samar xd
 
Član
Ahahah znam oggy :D to sam ja skidao nekog boga pa ga nisam vratio...Eo ga kuci na polici ceka da auto dodje kuci pa da ga zavrnem dje mu je i mjesto :D :123:
 
Član
Dugo vremena vam nisam pisao sta sam radio na autu,uradjeno je sljedece : Postavljen hladnjak vode i crijeva,spojen mjenjac(radi perfektno),provucena instalacija i 70 posto toga pokopcano,nisam bas mislio da cu imati toliko komplikacija mislio sam da ce to biti jednostavnije al sad je OK ide sve svojim tokom :)

1. Spavaonica


Uploaded with ImageShack.us
2. Pokopcana voda



Uploaded with ImageShack.us

3. Postavljene dizne za gorivo i provucena nova crijeva od goriva.



Uploaded with ImageShack.us

Uskoro cu jos poslikati i obavjestiti vas sta se radi :):123:
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Bit ce vec sutra ili prekosutra slika iz garaze sta se radi na autu do tada nagadjajte :D Kad se motor ubaci reci cu vam neke specifikacije sto se rade dodatno na motoru a do tada cekaj te :*

E to me zanima nemoj da dugo cekam ;) usput pogledaj ispod trece usisne cijevi sa lijeva na bloku motora u vrhu gdje se spaja sa glavom malim slovima ti pise ti pise KR i neki brojevi ili npr PL ,da budes siguran koji je motor jer vrlo su slicni.
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Vjerovatno PL posto si napisao da je iz nekog edition-a. dosta i to :D

Dasta je nego dosta kad sjedne u njega poslije bivseg karbasa,ako je motor u redu misliti ce da vozi F1 ne rocca i da je PL :icon_biggrin: a ako je PL nek stavi bregaste od KRa i ja mislim da je tu tih KR ovih 10 ks vise.

Dakle tocno ispod treceg usisa gledano sa lijeva

DSCF5529.jpg


Jako malim slovima na vrhu bloka pise KR pa brojevi ili PL pa brojevi,samo slova su jako mala i utisnuta u blok tako da povrsina treba biti potpuno cista od ulja da se vidi,kod moga je malo prljavstine na slovu K ali okom se vidi jasno

DSCF6045.jpg


Kod mene je pod haubom KR a u garazi imam PLa jednog i na oba pise tocno na istom mjestu ;)
 
Član
heheh ajde kico dabogda ga ubacio do nedelje jer ima da te bucam ako sve bude ok hahaha! Javi se nekad na telefon smecaru! :D :*
 
Član
Evo da vam javim da nije KR nego PL jbmu sve...Al nema veze neka ovog motora do zime na zimu ide ili abf ili 1.8T konacna odluka da necu popustati sa ulaganjima dok motor nebude imao 200hp :) auto ce bit do nedjelje gotovo danas je trebalo biti paljenje ali mi je alanser odapeo kupim sutra novi i palim ga :)
 
Top