VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Član
Rekao sam ti odmah u startu da je pl to je bilo očito, ali niie zato ništa lošiji vjeruj...;)
 
Član
Danas zvrk upaljen...Interesantan zvuk bez kutije ima do boga :D kurla li kurla a i puca ko blesav :D :D u nedjelju sam na pisti ako bog da :) da ga probam u autu ce biti samo jedno sjedalo i skinuti branici itd sve se radi i sprema za VW susret u karlovcu :)
 
Član
bolc je napisao(la):
Rekao sam ti odmah u startu da je pl to je bilo očito, ali niie zato ništa lošiji vjeruj...;)
Deset ks je slabiji od KRa ,nego Kico pitaj dzinna 16v on je mestar a 16v Golfove masine,mislim da je osnovni razlog manje snage bregaste tj kad bi nasao i stavio bregaste od KRa dobio bi i njegovu snagu. ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
bolc je napisao(la):
Rekao sam ti odmah u startu da je pl to je bilo očito, ali niie zato ništa lošiji vjeruj...;)
Deset ks je slabiji od KRa ,nego Kico pitaj dzinna 16v on je mestar a 16v Golfove masine,mislim da je osnovni razlog manje snage bregaste tj kad bi nasao i stavio bregaste od KRa dobio bi i njegovu snagu. ;)

Imao sam kr-a a sad imam pl-a a jedna od razlika jesu bregaste tj. bregasta samo usisna je različita
 
Član
Jes mi krivo sto nije KR, taman sam mu nadimak smislio, sad opet moram mozdane vijuge upregnut da novo ime smislim :lol:
:cool::cool::cool:
 
Član
Eness @ nije KR,PL je al ne sumnjam da ce i sa ovim lose ici osim ako me nastavi zezati kao sto me sad zezaju dizne i K glava mogo bi lako izletit motor i da idem trazit nest agresivnije :)
Bolc @ da razlika je u bregastim malo su spicastije nego kod PL-a i ako se nevaram na KR-u su siroke usisne grane(50mm) :)
lhasa_green_beast @ Mislis na kemiju sa 2 ispusne bregaste koliko sam upoznat sa tim bregastim auto pocme budalit tek nakon 3500RPM :)

Sandy @ Plug eto ti novog nadimka :D
:123:
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Eness @ nije KR,PL je al ne sumnjam da ce i sa ovim lose ici osim ako me nastavi zezati kao sto me sad zezaju dizne i K glava mogo bi lako izletit motor i da idem trazit nest agresivnije :)

lhasa_green_beast @ Mislis na kemiju sa 2 ispusne bregaste koliko sam upoznat sa tim bregastim auto pocme budalit tek nakon 3500RPM :)

Sandy @ Plug eto ti novog nadimka :D
:123:
Hm,ocito je pilicno ljenikav i nesto nije u redu sa tim PLom cim ti nisi odusevljen snagom nakon voznje one tvoje bivse ljenguze :)
Kronicni problem tih motora druze :icon_biggrin: K glava i dizne a pazi i na pumpu goriva i da motor i cjela instalacija nije dugo stajao u garazi i skupljao prasinu,sve bi to moglo ocepiti i doci na svoje nakon par dana agresivnije voznje ali bojim se da ces se namuciti dok ga dotjeras u punu formu,ja moga jos nisam uspio ima jos radova na njemu ali kakva je katastrofa bio nakon ubacivanja sad je ok.A svaki jaci 16v motor ti pobudali pretjerano nakon 3500 rpm i zavrti do 7 u trenu a do 3500 je ljenikav dok SOHC ubrzava ravnomjernije imas bolji osjecaj ubrzanja sa niskih okretaja ali nikad ono bas ne podivlja ;) i bas ako ti ne budali u visokim obrtajima nesto nije u redu na sistemu i opcenito je lijen.



sandy_mo je napisao(la):
Jes mi krivo sto nije KR, taman sam mu nadimak smislio, sad opet moram mozdane vijuge upregnut da novo ime smislim :lol:
:cool::cool::cool:
U odnosu na KRa ja predlazem nadimak PLačipičko :lol:
 
Član
Gti fan...Nisam ga jos ni provozao jel dizne ne bacaju nikako kako bi trebale prave probleme sa prelijevanjem goriva u motor,i motor nemoze ici..Nisam ga pomakao 5 metara samo iz garaze kad sam vidio da nema zivota da krene vratio ga samo i kreno u potragu za diznama danas sam naso neke dizne pa cu sutra vidjet jesu dobre i dali dobro razbacivaju gorivo :)
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Gti fan...Nisam ga jos ni provozao jel dizne ne bacaju nikako kako bi trebale prave probleme sa prelijevanjem goriva u motor,i motor nemoze ici..Nisam ga pomakao 5 metara samo iz garaze kad sam vidio da nema zivota da krene vratio ga samo i kreno u potragu za diznama danas sam naso neke dizne pa cu sutra vidjet jesu dobre i dali dobro razbacivaju gorivo :)
Da,te dizne cure i kad je motor ugasen preko noci pa gorivo curi u cilindre i odatle u karter,meni se zato povisi nivo ulja nekad i moram ga cesce mijenjati.I stavi dizne od 16v motora nemoj od 8v jer ne bacaju jednak mlaz.Ja imam ove sa PLa pa cu ih probati ako ove ne sredim nekako.
 
Član
Evo me opet nakon dugo vremena...Malo sam supao vwortex youtube google itd i vidjeo da je moguce izvesti nesto sto mislim da sigurno nije niko uradio na ovom motoru i na prostoru BiH a to je da cu na svoj motor pokusati postaviti carburatore od YAMAHE R1 2003 god MIKUNI carb's.... Juce su stigli carbovi u ponedjeljak cu ici gledati da napravim usisnu granu za te carbove i da ih postavim e onda krecemo sa stelovanjem toga da radi sve kako treba... :)

Evo slike carb-ova :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Do pocetka radova pozz :)
 
Top