VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Član
Evo polako sam i ja danas vec krenuo sa radovima...Poceo od skidanja usisne da je operem ocistim iz vana i iznutra...Kao sto sam predpostavio masno i prljavo :) pa sam ja to prao sredjivo uredjivo imam jos mali kamion posla :D ali polagano ce mo :D
1. Evo motorica :)


Uploaded with ImageShack.us

2.Ahh taj DOHC :)


Uploaded with ImageShack.us

3. Mjenjac GTI 2y


Uploaded with ImageShack.us
4. Instalacija kompletna.


Uploaded with ImageShack.us

5. Skinuta usisna da se opere i priprema.


Uploaded with ImageShack.us
6. Dihtung od usisne sumnjam da je ikada skidan a izgleda kao nov :)


Uploaded with ImageShack.us
7. Prljavo i masno


Uploaded with ImageShack.us
8. Da bog sacuva :/


Uploaded with ImageShack.us
9. Skinuta klapna


Uploaded with ImageShack.us
10. Auspuh,landa sonda,poluosovine i vakumi.


Uploaded with ImageShack.us
11.Oprana usisna


Uploaded with ImageShack.us
12. i jos jedno unutarnje pranje i sve ce biti cisto :)


Uploaded with ImageShack.us

To je to za danas sto sam u radio sutra idemo dalje :)):123::123:
 
Član
Pogle kako se lijepo vrti :icon_biggrin:

[video=youtube]http:// http://www.youtube.com/watch?v=Gpdn3Pw7EBI&list=UUrriS2P7dxG-Ip74DPD0XmQ&index=1&feature=plcp[/video]
 
Član
Evo par slicica od danasnjih radova sto sam ja pohvatao
SVc6.jpg

GhDPC.jpg

AHpS.jpg

9NZhz.jpg

5EWyx.jpg

5aPC3.jpg

x9841.jpg

iKQ7l.jpg

sMaj8.jpg

SPCKw.jpg

Ugl. danas je pocelo ciscenje, farbanje i sredjivanje motora i lagane pripreme za ubacivanje. Gazda kad dodje on ce jos slika okacit i o svemu malo detaljnije napisati :cool:
 
Član
Ilhasa radovi su vec krenuli sutra cekam neke dijelove da se montiraju i onda kad sklopim sve oko motora dihtunge itd ce ici ubacivanje znaci finalni radovi...Danas sam rastavio ostatak djelova oprao i neke lakirao..Sandro je bio zaduzen za farbanje ja radim sto se tice mehanike sastavi rastavi promijeni i tako dalje :) BTW sandro ima kod tebe jos slika sliko sam ja i ofarbane djelove ili ako ih kojim slucajem nema poslikat cu ih ja ponovo sutra sa svojim pa postaviti :):123:
 

IGY

Član
unutra ste nesto gadno zajebali sa sjedistima, mislim da ce biti tesko sjediti u onakvom polozaju i voziti :lol::lol::lol:


btw sretno sa radovima ;)
 
Član
Sandro @ nisam bemte manita pogledaj jos jednom pa ces vidjeti :) a kak imas uploade sa svog Digitalnog na FB xD

Igy@ Hvala kolega,ovo sam sijedala skinuo da ih nosim da mi se nosaci skinu da ih stavim na one sparco kadice :)


;):123:
 
Top