VW Scirocco mk2 85'

VW Scirocco mk2 85'

Član
Kico da nemas slucajno dvije pumpe goriva one vanjske za DOHU,ide on ali nije to to jos ne izbaca punu snagu a pumpa mi zuji ali volio bi namontirati drugu samo da ga probam kako ide da vidim jeli sigurno do pumpe ?
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Sandro @ nisam bemte manita pogledaj jos jednom pa ces vidjeti :) a kak imas uploade sa svog Digitalnog na FB xD

Igy@ Hvala kolega,ovo sam sijedala skinuo da ih nosim da mi se nosaci skinu da ih stavim na one sparco kadice :)


;):123:

A neznam na koje mislis sad :lol: aj skini ti sa FB pa nabaci :lol:
 
Član
Gti fan@ nemam jbmu misa :/
George @ nemoguce me je vidjeti auto mi je iza kuce nije vec u pokretu ima skoro 2 tjedna spava proljetni san :p ceka novo srce :D transplantacija i to :lol::123:
 
Član
Jucer je se opet nesto radilo sastavljalo nakon sto su mi dosli djelovi cekao sam ih 6 dana i opet mi posalju pogresan spaner i kais ://

Evo slikice.

dihtung kartera,dekla,spaner,zubcasti



Uploaded with ImageShack.us

2.Slika kad sam poceo postavljati dihtung dekla.


Uploaded with ImageShack.us

3.Nove gumice


Uploaded with ImageShack.us
4.Namontiran dihtung


Uploaded with ImageShack.us
5.Sastavljen dihtung i usisna grana.


Uploaded with ImageShack.us

To je to za sad sljedeci tjedan se nastavljaju radovi :)
 
evo slučajno naiđe ja na tebe druže,vidim imao si dosta pustolovina sa širokom:cool:
biće to opaka mašina kad sastaviš i ubaciš motorić;)
viđemo se u utorak onda:cool:
 
Član
Golf MK1 Diesel @ imao sam i previse pustolovina stvarno mi ih je dosta :D Abd kad se sve sastavi bit ce bombona al do kraja sastavljanja imam jos posla mali kamion :)


Sandy jbse uploadaj :D neznam vise sta sam sliko sta nisam :) ;)
 
Član
Sandy nebi ga majki prepiso a ne tebi :p Aj stavljaj slike i ne kenjaj :p :D

Danijel888 @ma zajebaje dok ga se ja ne scepam a onda ce oplakat :p
:123:
 
Član
Ev da ne bude do mene evo par slicica ukratko :D
Ispoliran natpis na usisnoj grani, slova ce ostat crvena, ovdje na slici jos nisu oprana bila zato izgledaju tamno siva
Yi1DG.jpg

Malo mi se omaklo gazda nie htio da se ovako sjaji :D
Dok sam se ja poliranjem bavio Coki je spremo felge za farbanje
FodND.jpg

I onda zajebavanje usljedilo:
WNwUn.jpg

kHma.jpg

gHIcG.jpg

p4DL.jpg

Na kraju odluceno da idu bijele Schmiditice :D do vikenda bi trebale biti fino ofarbane i spremne za montazu :D
A danas je autic otisao kod majstora da se ubaci motor i sve spakuje na svoje mjesto:
Rbx8u.jpg


Do iduceg upadatea (Kad ga na mene prepise) lijep pozdrav :lol:
 
Top