vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Oggy je napisao(la):
tnx...duja mi se vise svidja zbog dijelova...za scirocca mi problem isto da je japanac..al imam jos zivaca, da je para koliko i zivaca gdje bi mi bio kraj :D
shvatam kako ti je
no ipak je ovo nesto rijetko, i sigurno da ce ljudi vise cijenit dobrog scirocca nego dobrog golfa (ima ih i previse.. onih "dobrih")

sto se tice stopa,ostavi ih ovake, nedavno sam na jednom u sarajevu vidio orginalne crne hella, pa ako ti one izlete, uzmes njih i to je to..

naprijed bih ja odradio crne farove, rastavis ga i sa unutrasnje strane staklo malo farbnes onim transom, ili ako ces stavljat xenone, odradis fino lijepo onu naljepnicu preko fara.. ima na vwcc momak radi.. raspitaj se loma :)

za krov.. ja bih ostavio ovako, nije mi scirocco za te crno crvene akrobacije..

a napljenicu nazad, ako hoces nesto mastovito, mozes stavi PAJONIR ili nesto kao jegermajster hahaha :)

ma samo fabrika kume ;)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

edoze,hvala drug...bemu,ne mogu ga vise spustiti na ovim oprugama,jedino brusilica tuning za dva kruga opruge mahnem i ima da lezi :D
.noke...jedva sam nasao i ove stopke,i one su hella...ma zatamnit ih malo i to je to..
e nisam te razumio to za foliju..a stavljat cu xenone,vjerovatno 6K,koji su kod tebe,ono je mjera...

i da, dogovoren je motor 1.8 8V gti 82kW, 112ks, uzimam ga samo dok vidim sam sa sobom mogul ja to ubaciti,znam li,da ne stanem u po frke..
 
Legend
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

u HR ima firma koja se bavi folijama po autu, bilo gdje, bilo sta, kako hoces, cak na frisko ofarbana auta rade zastitne folije na mjestima gdje auto najcesce dolazi u dodir sa drugim objektima..

a ova folija ti je nesto kao i ova za stakla sto se lijepi,sa jedne strane je vise propusta nego sa druge, lijepi se drito na farove, posto se far sa xenon svijetlom ne garijava, nece se folija istopit, a izgleda crno kad ga gledas ;);)

xenoni, 6k ;);)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

u reljevu na otpadu dvije vrste fabrickih stop svjetala za tvoj auto,sa bijelim i crnim linijama,nisam pitao koliko su para ali ako te zanima to mozes i sam;)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

4D56 je napisao(la):
u reljevu na otpadu dvije vrste fabrickih stop svjetala za tvoj auto,sa bijelim i crnim linijama,nisam pitao koliko su para ali ako te zanima to mozes i sam;)

hvala, duze,al nije mi sad do stopki,ba,i ne primijeti ih ovih dana...

Usput, izbacen je motor, danas ubacen iz gti-a motor, trenutno je na nosacima i bog zna kad ce upalit posto sam radim, valjda bude zavrseno sve do Mostara :cool:
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

pa tamo su otvoreni za sve solucije a to ti je varijanta ovakvih stop svjetala koja su dolazila na 16v koliko se sjecam
http://images.motoso.de/img/c8a/9da/4da/4372/l_2842001.jpg
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

ma vjerovatno im je solucija da im da m svoje i doplatim jos, a to ne dolazi u obzir..da je meni da ga upalim, mozda nekad budem razmisljao i o stopkama..tebi hvala,brate..
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Ma to se moze i izolir trakom napraviti......vidio sam jednog bijelog ima to po stoplampama i naljepljeno izolirkom:D
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Oggy je napisao(la):
ma vjerovatno im je solucija da im da m svoje i doplatim jos, a to ne dolazi u obzir..da je meni da ga upalim, mozda nekad budem razmisljao i o stopkama..tebi hvala,brate..
a tebe,slucajno sam trazeci sebi nesto ugledao te stopke i pao si mi na pamet,da to ne farbas ovo je bolja solucija puno,kad budes imao pare;)
@marex nije samo fazon u linijama,dosta su tamnije u zmigavcima i rikverc svjetlu
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

oggy bro posto nisam bas stari clan ovog foruma sad tek vidjeh u kakav si projekat ti uletio tak' da moram da te pohvalim svaka cast!!! nadam se da cu i ja jednoga dana valjda uskoro moci ovako da se pohvalim sretno bro!!!!
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

ma svakako je bolje nego da ih farbam, nego sad pakujem motor pa da mi je da ovo sve sredim, a stopke kad dodju na red..

bigbutch je napisao(la):
oggy bro posto nisam bas stari clan ovog foruma sad tek vidjeh u kakav si projekat ti uletio tak' da moram da te pohvalim svaka cast!!! nadam se da cu i ja jednoga dana valjda uskoro moci ovako da se pohvalim sretno bro!!!!

heh,hvala drug...ma bitna je volja, vidio sam imas finu ideju, samo lagano...ps. ja sam zbog auta prekinuo s djevojkom, tako da ne cudi se ako i do toga dodje :D
 

emi

Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

svaka cast majstore, pravo puno posla al je i dobro odradjeno.
nemoj samo pretjerati sa izmjenama.
sretno
 
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Oooo op op dao se Oggy u kidanje asfalta ;) Neka ti je sa srecom druze...Da sto prije zasvira ta masina...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top