vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

a ja mi golfa, a ja mi golfa =) znas i sam da ti je to najruznije auto =)
 
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

super izgleda. maksuz sam pronasao prve slike kad si tek kupio i sad ovo..skidam ti kapu ;)

najbolje bi bilo da si ukinuo siber skroz...a ovako, moras krov u crno obavezno :cool:
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

moracu ovo bolje odradit dok nadjem vremena,ove 2 slike su bile "gotove" za 2 minute:D skupa sa uploadom:D
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Super si ga uradio pratio sam projakat od pocetka :cool:;)
Stopove u koju god ofarbas il crvenu il crnu dobro ce izgledat a krov ostavi u crvenoj meni je bolje nego crno ....
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

dobar dobar samo da ga jos spustis kad mognes i stavis tablicu sa strane onako kako je bilo na golfu i to je to bez diranja krova kad vec ides na old school
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

tablica na stranu vec u planu...prijedlog prihvacen :D a krov sudeci prema slikama edoze (hvala,drug) i nije bas dobra ideja...ili je edo to lose uradio :icon_twisted:
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

uuuuuuuuuu em sto je rijedak primjerak u ovakvom stanju em sto su felnice....:icon_cry::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Davor_ je napisao(la):
uuuuuuuuuu em sto je rijedak primjerak u ovakvom stanju em sto su felnice....:icon_cry::icon_smile::icon_smile::icon_smile:

hvala drug...a bilo bi i bolje,nego me stize regstracija..sutra idem da ga reg,,gledam ove pare sto sam skupio za toga..hjooj kako bi fino legle za kakav 16v KR.. sljedece u planu idu gume nizeg profila,nasao ih samo da prodam 15-ke... tablica mala u lijevi ugao...moram malo bolje sredit tapacirunge...i onda motor mijenjam...
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

E drug zaista volim pogledati slike iz tvoje garaze nekako su happy djelujuce zaista fino, a znam kako ti je s parama na mom autu je toliko mnogo sitnica a i krupnih problema na kojima bi mi mnogi zamjerali ali jednostavno.....(ma znas o cemu ti pricam)
 
Legend
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

scirocco je strava, meni se iskreno puno vise svidja nego duja (ko ima zivaca se oko njega peglat)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

.nOKe je napisao(la):
scirocco je strava, meni se iskreno puno vise svidja nego duja (ko ima zivaca se oko njega peglat)

tnx...duja mi se vise svidja zbog dijelova...za scirocca mi problem isto da je japanac..al imam jos zivaca, da je para koliko i zivaca gdje bi mi bio kraj :D
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

da je para koliko i zivaca gdje bi mi bio kraj

eeeee u tom i jeste problem kod nas:icon_cry:
Da imamo pare kako bi mi hvalitetno stedjena ayta vozili:cool:...
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

ma ovo je edo sfuserio:D

100% bi bolje izgledalo uzivo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top