vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

vw_damir je napisao(la):
ma odlicno fakat, al' ipak josh nije to to jer kao sto i sam kazes mora on josh u pod:cool:

p.s.
Koliko te izaslo presvlacenje sjedista?

u pod,ali na ovim oprugama ne ide nize...bice malo nizi kad kupim gume 165/55...te sam nasao,samo jos logistika...presvlake na PM!
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Fino,fino...:cool:
Sta je o vo u sve jednom autu iste presvlake??:lol:
Gdje ovo nabavljas i po kojoj cijeni...
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Uuuuu kume extra ovaj autic, prava bombonica, po meni ja nebi dirao krov,nek stoji crveno a fele su mu jako dobro sjele, i mogu ti rec da si ih dobro uradio, bile su u prilicnom losem stanju... ;)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

@MAREX: sve iste presvlake,nisam bas mastovit,al potrefio jednu kombinaciju da valja i nisam htio da rizikujem... :D
@error: jos jednom hvala na felgicama, jest da sam prolio znoja i znoja dok sam ih ispolirao,prsti me i sad bole,al isplatilo se...samo cu ih jos jednom prefarbati,lak sam malo zabrljao,i jos gume nizeg profila i to je to sto se tice felgi...
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

heh, nakon slucajnog farbanja felgi u belo i ja sam poceo da razmisljam o belom krovu...
ali sta znam, odustao sam od toga, necu da pravim Polo Cooper :icon_biggrin:.

E danas me je jedan poznanik pitao hoce li neko da kupi Scirocco.
Znam da je stock na celicnim felgama i neverovatno je dobro ocuvan, tip vozi zenu i decu u njemu, 1,8 motor od 91 konja, malo se slabije razumem u ovaj model ali mislim da je ovo GT varijanta i nema duple farove vec ove kao tvoje...
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

ne diraj nista vise,jbt nekako orginalno izgleda meni bi ga zao bilo voziti:cool:
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

hjooj ima jos na njemu mnogo da se dira :D a ne vozi se trenutno, nije registrovan.. znaci,krov u crno...da zaboravim...
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...lakiranje zavrseno..str.10

Oggy je napisao(la):
eh evo mene opet...malo radio,oprao ga pa i opalio koju fotku... konacno nabavio male felgice, sisao sa 15-ki na 13-ke...felge su ATS 6Jx13,al imaju ET nizak pravo, nisam vidio da pise gdje,samo stoji e13..dali je to to ne znam,al su prilicno vani...gume su baloni,al nemam sad logistike za niskoprofilne a ni za registraciju koja je istekla jucer.. stavio sam sportske opruge od golfa mk1,al opet nisam zadovoljan koliko je nizak,lagan je pa nikako da se prizemlji... dobio je i nove presvlake,a naslo se i mjesta u gepeku za jedan woofer mac audio i pojacalo philps...bruku rijeci,a nigdje slike... evo ih, i navalite sa kritikama...u planu je farbanje krova u crno pa da vidim vase misljenje...

afkjl3.jpg


sory sto ovdje to pisem.. ciji je onaj zadnji golf.. zaniimam me ona mala tablica je li to ima u policiji da mi izdaju ili da pravim sebi?
 
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

ma super drug sjecam se kakav je bio :cool:
samo ga malkice kvare ove gume,predebele su,al et jbg ne moze sve odjednom,bice i to ;)
krov bi ja uradio kod clana taxi,kad ti isfura skines i to je to ;)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

mario05: moj je i zadnji golf, malu tablicu imas u policiji da ti izdaju,a ja sam sebi pravio ovu, ne idem sa njom preko granice i ne smeta..
tvrdoglavi: najvjerovatnije ce tako i da bude,vec sam dogovarao nalju za krov..crnu...da probam i to,al kad ga registrujem..
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Jos koja slika samog scirocca,bez ovih dizela.ev ovdje se vidi i zadnji kraj..pa mi opet treba help..znaci,stopke...da ih lakiram u crno ili u crveno...naravno transparentnim sprejem za stopke... i nazad mi nekako previse clean,pa mislio neku nalju da nalijepim ispod ovog spojlera na gepeku, ondje gdje inace pise scirocco,samo sam ja to skinuo..
120tgrs.jpg

33lnxcj.jpg

sfxzfa.jpg

wc0ap1.jpg

11rx3yx.jpg
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

bas si ga doveo u liniju jos kad dodju gume i u pod jos :D
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

joj oggy kralju od onakvog krsa ovakav bolid,svaka cast,za crn krov,lagano kod Vekinog buraza nek ti naljom uradi krov pa kad ti dojadi fino skines i to je to ;);)
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

WoW
prelijep zivotaa mi mog , dobar je samoo takoo
svaka cast
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Ja pozadi nista nebi dirao;)
Samo ako hoces stopke toniraj u crveno ali samo zmigavce...rikverc svjetlo nemoj neka ostane bijelo..(ako bude uskakalo onda toniraj i njega);)

Gdje ima uzeti ovakvih presvlaka i po kojoj cijeni?:icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top