vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

ni meni se nesvidja krov u crno ....

odlican je brate i ovako ...
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

scirocco je stvarno...extra
samo udri german.... najbolje mu stoji...
untrasnjost furaj u kontrast sa vanjskim bojama...
i koju dimenziju guma hoces da stavis?
[/i]
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

ev da i ja kazem u edino ime nesto:lol:
sfuserio sam,nabrzaka,bio u nekoj frci,a po meni,bolje je ovako...previse je crven da bi mu stavio crn krov,samo bi ga ubilo,ja ne bi dirao
ako hoces postavi mi slike u visokoj rezoluciji pa cu ti fino uradit i okacit linkove,al...ja ne bih dirao:D
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

sirokac je odlican :cool: sto se tice krova ja ga ne bih dirao, a stopke, prije u blago crnu nego crvenu, mislim da je malo previse da i one budu crvene. blagi kontrast nebi skodio...

sve u svemu, puno srece u narednim radovima... ;)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

corrado girl,emir..hvala na komentarima...krov sad za sad ostaje isti,a i stopke posto nisam mogao kod nas naci transparentni sprej za stopke ni crni ni crveni...sad ga regam i vozam malo,samo cu gorivo sipat,necu da znam ni zasto ovaj mjesec,osim nekih usputnih sitnica,hocu da malo cooliram...a onda cu da razmisljam kako ga jos prizemljit (s tim da sam vec razbio karter)...pa onda gti 8V,motor cekam da momak izvadi iz golfa..pa idu xenoni,6k...pa novi HU...pa nove gume..pa bolje da ne mislim,lagano...ovaj ide do kraja,ako ga ima uopste :123:
 
BHT Ovisnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

odlican je,sve extra,krov ce se fino isticati,ali ja bi na scirocca furao samo ats cup 15" nista drugo:cool:
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

CoL3-99 je napisao(la):
odlican je,sve extra,krov ce se fino isticati,ali ja bi na scirocca furao samo ats cup 15" nista drugo:cool:

kao i vecina ostalih...ja necu,lijepe su to felge,al meni su velike za scirocca, a i ove su mi ATS...
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

Ma brate nista ne diraj krov. Na tvom mjestu ja bih ga zatamnio i prefarbao b stub (izmedju bocnih prozora) u crno i definitivno zadnje stope u crno i extra:cool:
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

hvala...ali zatamnit ga necu,nije to za old school...za stopke nisam 100% siguran,ali vjerovatno idu u blago crnu..ili crveno,a rikverc svjetla u crno...probacu u fotoshopu odradit pa kako bude najbolje...sitnica je to,al ne bih da pogrijesim..
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy...nove slike, str 13.

ev ja sam nesto sklepao,vidi valja li
blago crno
i632403_sfxzfa75.jpg

tamnije
i632404_sfxzfa125.jpg

crveno,sa tamnim rikverc svjetlom i spusten
i632405_sfxzfaspusten.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top