vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

extra ako nebudes htjeo ih uzeti ja bi ih mozda uzeo :icon_smile:
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

najvjerovatnije ih ostavljam..vidjecemo..ako u medjuvremenu ne naleti sta bolje..
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Sudeci po tvom prethodnom projektu, bice nesto od Sirokog ;)
Dobre felge pravo, meni se bas svidjaju. Samo lagano ;)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

ma bice nesto..malo vec na nesta lici, al mi se neda slikati..uglavnom, malo cu raditi, probavati dok ne skupim pare za lakiranje, a onda nastupam ozbiljnije :) bice i to do ljeta..
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

ajde bolan izvuci ga vise na cestu,jos nikad ga vidio nisam.a felge,meni nisu lose,al treba brate dosta smirglanja.
 
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

dobre su felge samo uzmeš onu tekućinu što skida boju namažeš ostaviš samo se ogulit kasnije počisti koliko može i onda šlajfaj bit će ti lakše nego da sve šmirglaš sretno u radovima
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

felge su dobre samo ne znam meni je puno para 350 KM u onakvom stanju i ne vidim gume
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Felge su odličan izbor samo probaj malo spustiti cijenu
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

nishta od spustanja cijene, vracene felge, nosio ih kod vulkanizera da montira gume, dvije felge krive...tako da sam za te pare kupio diskove ventilirajuce, disk plocice, prednje zmigavce koji mi izgleda ne odgovraju, a platio dva polovna 50km..treba mi jos kakav polovan cd..i felge cu kupiti na ljeto..kad ga ofarbam..
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

ma vala i nek ih nisi uzeo,treba 100km jos da se urade kako treba,a jos i gume na njih stavit o svom trosku.Jesi ured obijelio sa timtrazenjem dijelova
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

fidel je napisao(la):
ma vala i nek ih nisi uzeo,treba 100km jos da se urade kako treba,a jos i gume na njih stavit o svom trosku.Jesi ured obijelio sa timtrazenjem dijelova

ma jasta sam, malo fali da ga zapalim..obradovo se kad sam naso zmigavce, i sad ne odgovaraju, valjda cu ih moci vratit..donio diskove ventilirajuce ne odgovaraju pa cu sutra uzet druge, valjda ima.. ma uvalio sam se u belaj, trebo sam golfa nastavit raditi i sredit ga kako treba..al jebi ga sad..imas li kakav cd jeftino..
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

jesi trebo,al gotovo sad,ma najgore je sto nema dijelova.a kolko ti je jeftino
stari mi govori da dol u merkatoru ima sony nekakav 120KM
a i prco govori da njegov jedan ima 50-60 km ne znam tacno
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

fidel je napisao(la):
jesi trebo,al gotovo sad,ma najgore je sto nema dijelova.a kolko ti je jeftino
stari mi govori da dol u merkatoru ima sony nekakav 120KM
a i prco govori da njegov jedan ima 50-60 km ne znam tacno

Polovnjak oko stoje..takav mi treba..nebi sony..ako ne bude mogu malo sacekat pa uzet sta bolje..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top