vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

4D56 je napisao(la):
oggy autootpad formula kompletan ima sve je na njemu citavo 1,8 8v gti nasi papiri doboj jug 500 metara sa lijeve strane prema tesnju sretno

TOOOO.kralju...sutra cu zvati,ako ne bude skup cijeli uzecu ga,a imam ja i spisak ako nista uzecu sta mi treba....hvala drug
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Oggy je napisao(la):
4D56 je napisao(la):
oggy autootpad formula kompletan ima sve je na njemu citavo 1,8 8v gti nasi papiri doboj jug 500 metara sa lijeve strane prema tesnju sretno

TOOOO.kralju...sutra cu zvati,ako ne bude skup cijeli uzecu ga,a imam ja i spisak ako nista uzecu sta mi treba....hvala drug

usudio bih se reci i bolji od tvoga.
poslije bajrama cu ja za tesanj poslom pa tako da...........
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

4D56 je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
4D56 je napisao(la):
oggy autootpad formula kompletan ima sve je na njemu citavo 1,8 8v gti nasi papiri doboj jug 500 metara sa lijeve strane prema tesnju sretno

TOOOO.kralju...sutra cu zvati,ako ne bude skup cijeli uzecu ga,a imam ja i spisak ako nista uzecu sta mi treba....hvala drug

usudio bih se reci i bolji od tvoga.
poslije bajrama cu ja za tesanj poslom pa tako da...........

nije tesko biti bolji...zbavio sam broj od tog otpada,pa cu ih zvati ujutro,ako budu imali sve otici cu poslije bajrama...
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Eh evo vratio se iz Doboja...mislio sam da mi nece moci stat u auto sta cu sve nakupovati,a jedva nadjoh par stvari...moj scirocco je za onog zmaj..uglavnom,kupio sam jednu stopku, farove i masku i leptir staklo...ostalo mu je uzas,nema vise sta se skinuti sa njega,ostao je samo motor 1.8 8v, odgovara za golf 1, ako kome treba i ima na njemu i hladnjak ulja...et,i sve sam duplo vise platio nego sam se dogovorio preko telefona.. uglavnom, projekat ce se razvuci do ljeta, golfa cu vozati do tad,a ovo lagano raditi...
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

e nije do mene sto su te okupali ja kad sam ga gledao bio je na tockovima i citav i sve je bilo na njemu sad ako su ga raskupusali za 30 dana to je druga stvar.
hajd ne brini vrtim se po bih cijeloj a zalazak na otpade i snjuhanje po istima mi je gust
 
Legend
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Oggy je napisao(la):
ne znam kome ces u konjicu praviti belaj,ali ako dodjes u kakanj zovi ;) a bar ti znas kako bi trebao izgledati..nista plastik fantastik..lakiranje,spustanje, i kakve 8x14 i ostalo su detalji...pozz
mislio sam na kakanj :D
hahaha
desit ce ti se isto kao kad sam htio skakati po haubi jer si je htio farbati u crno hahaha :D
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Evo drug imam nesto za tebe ako ti zatreba :)
[attachment=12038]
 
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Ubacio Oggy u 16-tu i fura:cool: Samo naprijed biit ce ako Bog da Scirocco makina;)
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Jesul montirani kupljeni dijelovi,proso je Bajram, valjda Oggy radi sta?! :cool:
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

ogi u mostru kod visokog otpad kada ides iz kaknja prodjes susinu pumpu i ides prema visokom sa lijeve strane otpad jos jedan ima nisam plaho zagledo farova nema ima lijevo stop svjetlo citavo
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

adi187 je napisao(la):
Jesul montirani kupljeni dijelovi,proso je Bajram, valjda Oggy radi sta?! :cool:

Nista nisam radio...lijencina sam teza.. ;)
A to je otpad izmedju Mostra i Zimce,bio sam tamo par puta,usput mi je to,pogledacu sta ima... a radicu u subotu,do tada sam u sarajevu... uglavnom,prvo postavljam sajlu za haubu,da mogu normalno dizati haubu i da zetvorim one rupe gdje su bili zmigavci..onda cu farove i masku..pa cu odmah preci na auspuh,izbaciti srednji lonac i postaviti remus.. valjda to stignem preko vikenda..a bice slike sta god uradim..pozz

syncro je napisao(la):
Evo drug imam nesto za tebe ako ti zatreba :)

kod mene je 83 ili je 84 godiste,ne znam ni ja..uglavnom,stariji je od ovih,a imam na racunaru instaliran "Autodata",nadjem tu sve sto mi treba...svejedno hvala,drug :)
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

ima ti u foci jedan scirocco na otpadu pa ako te nesto zanima da pogledam javi ::: pozzzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top