vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

Oggy je napisao(la):
audi sc je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
ma lagano, tek cu ga na proljece lakirati cijelog,a do tada ce biti krsh.. i trebaju mi te stopke i farovi,ako gdje vidite javite..a trebace mi i kakve fine felgice, al to do ljeta..ostalo mogu sam..
imam ja 16,mozemo se dogovoriti;)
meni su malo povelike,pa cu naci do proljeca 15

ja rekao felgice,a on meni 16-ke :cool:..imam ja 15-ke i 14-ke, al nisu bas za scirocca..a trazicu kakve 14-ke, al da su bar 8jx14...
ja ih skroz jeftino dobio u austriji,skuplje platio
prevoz do bosne,pa juce gledam nesto prevelike za audija. pa sada gledam da ih nekako zamijenim za neke 15
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

Nek je sa srecom drug, a sto se tice slika postavi da vidimo u kakvom je stanju, nemoze biti u gorem stanju nego sto je bio moj Golf 1 kad sam ga uzeo da sredjujem.

Jos jednom sretno.
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

Sretno i samo polako..
Ja mislim da je alenx prodavao prejake felgice 14'' sa falcom,ne znam sta bi,ali te bi ti baaas dobro sjele..
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

Kao što reče brum brum stavi slikice da vidimo koji su dijelovi pa da ti lakše pomognemo :icon_smile:, sretno u radovima a pretreščemo malo optade mora bit negdje tih autića pa bilo ih je dosta ;)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

e hvala ljudi..ev maloprije ga digao na dizalicu,pregledao,na trapu imam samo promijeniti letvu volana i jedan lezaj zadnji...imam dvije fleke na podu i naprijed jednu ispod branika...uglavnom,najveci problem su mi zmigavci,kojih nemam nikako,nego je neko urezao u karambolku golfove zmigavce...dalje farovi mi ne stoje bas dobro,nesta im fali,pa ne znam dali odgovaraju od novije tipe,dva fara i maska...i stopke su mi malo napuknute..i leptir staklo desno...
svi dijelovi na trapu odgovaraju od keca, tako da ce mi trebati ili sportske opruge ili gewinde... vozacu golfa jo 20 tak dana dok scirocco ne bude tehnicki ispravan, a farbacu ga na proljece
et toliko..a alenove felge bi pravo legle,al nemam sad para. takva je zima..jedino da prodam svoje, ove sa scirocca, muziku..i jos bi mi falilo..
 
Legend
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

oodavno si naumio,i zelim ti puno srece u radovima oggy,samo polako i kvalitetno ;)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy..

hvala,ljudi...polako hocu,jer sam kratak..a trudicu se da bude ii kvalitetno..znam samo da nece biti plasticarenja...
a pomozite mi oko dijelova..ako gdje naletite na scirocca javite..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top