vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

To je ta na koju mislim. Naziv boje je Mars rot(crvena) a kod boje je LA3A... Neznam sad hoce li se tebi svidjeti, al' ja sam se na prvi pogled "zaljubio" u nju :D
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

A pregledaj neke kataloge,sigurno će ti neka boja zapast za oko i znaćeš odmah da je pun pogodak :cool: Šta si kontao za unutrašnjost,koja boja ? Da fino to spariš
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Drug, evo ti moja kolekcija slika mk2... cisto da imas na nesta da se baziras;)
p.s.
Slika broj 7, ovaj crveni sa ATS cup felgama mi je favorit i po meni tak' scirocco 2 treba da izgleda :)
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Ma bice crvena..ta mars rot ili neka druga vidjecemo, bio sam kod majstora, kaze da treba biti neka 2k boja, ne 1k ko obicni lak..a unutra ce biti bez, sjedista sad za sad...
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

samo pomalo...bit ce to strojcina vec vidim....i meni se svidja ova mars rot crvena...sjela bi mu extra...sretno..pozz
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

@vw.damir..hvala na slikama..crveni jes dobar, al ja radim bez ovih plasticnih pragova, obrva..
Eh ev danas mi se posrecilo..nasao sam opruge zadnje sportske od golfa mk1 ;) , smedje , sad koliko spustaju ne znam, vidjecemo, pise na njima Golf 1 17/2 :icon_confused: Zadnje mi je bilo tesko naci, a prednje mogu i dvicine..
314p2xs.jpg

I remus je legao, izbacen srednji lonac, zvuk ;)
23hollj.jpg
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Oggy dobro ti napreduješ,biće to do ljeta tip top..
Hoćemo se kladiti da ćeš nakon nekog vremena vratiti srednji lonac jer nećeš moći trpiti više buku :D
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Ne znam, sad za sad uzivam u toj buci, jedino ako bude vise duzih relacija..vidjecemo..
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Napreduju radovi, bit ce to super vozilica kad se sredi!
Sto se tice ovih slika i meni je nagotivni onaj crveni sa slike 7!

Remus mu je dobro legao, a i zvuk je sigurnom extra jos bez srednjeg lonca, reze :cool:

Sretno u nastavku & pratimo projekat i u buduce fotke nam postavljaj! ;)
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

super izgleda za sada,mada mislim da ce ubuduce biti i bolje:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top