vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

vw scirocco 1.8... by Oggy...mali update!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

fidel je napisao(la):
jest alene pametno ti covjek govori,vamo kukas,a dva auto uporedo sredjujes.Svaka tebi cast

nema kod mene recesije, ne radim ja s parama :icon_evil: ....radim cijeli dan od 08:00 do 19:00, i onda nastavljam svoje radit, znam i do ponoci ostat.. jedino kad cura zove onda se zna malo i odmorit..

0g1 je napisao(la):
ajd postavi slike kad to zavrsis da vidimo kako to veterinari rade :D

bice slike zato sto je predobro ispalo, dzaba sto sam veterinar.. nesto slicno plasticnoj hirurgiji.. ;)
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Oggy je napisao(la):
fidel je napisao(la):
jest alene pametno ti covjek govori,vamo kukas,a dva auto uporedo sredjujes.Svaka tebi cast

nema kod mene recesije, ne radim ja s parama :icon_evil: ....radim cijeli dan od 08:00 do 19:00, i onda nastavljam svoje radit, znam i do ponoci ostat.. jedino kad cura zove onda se zna malo i odmorit.

heheheh,de mi reci da ostajes do ponoci,tad jedino mogu i pristupit garazi sa svojim autom
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. slike krsha..

Eh radilo se dosta na sciroccu, al mi mrsko bilo slikat...uglavnom, sutra ga uslikam prije nego ga odvezem na farbanje...znaci sve izvareno, sredjeno, sutra ga rastavljam i vozim da se ofarba...

I zamolio bi admine, da mi temu prebace u Garazu, Njemacka vozila ;) Fino su momci rekli da nije projekat ovo sto se radi sa malim budzetom...a ne moze se ni spamat ovdje, bezze... Ozbiljno, ako moze da se prebaci u garazu...hvala lijepo!
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. spre,am za lakiranje..

Hvala,Schumi ;) bolje je ovako, da se moze spammat... Sve spremno za lakiranje, a jos nisam cvrsto odlucio koju boju...Sve boje su u igri..dobro, nebi u bijelo ili zuto...meni se najvise svidja crvena, mars rot LA3A....mislim da ce da bude tako...
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. spre,am za lakiranje..

ofarbaj u boju kosto je kod mene crvena MET sa kristalima znas kako ima dobar sjaj i ljpotu ili uzmi crnu sa kristalima
 
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. spre,am za lakiranje..

fino se radi kod tebe...hehe...a ajd valjda medicina ide s autima,i ja sam medicinar a auto me stalno privlaci,kajem se samo sto nisam za mehanicara ili limara isao....jbg
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. spre,am za lakiranje..

Ide u crvenu, samo ne znam koju jos...ako ima ko kakvih crvenih auta da nabaci, da razaberem malo...
 
Legend
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. spre,am za lakiranje..

e kume, ja sam ti vidio tamo u gorazdu jednog scirocca, nazad je kompletan, pa sta ti je ono trebalo da se raspitam za dijelove ?
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. spre,am za lakiranje..

.nOKe je napisao(la):
e kume, ja sam ti vidio tamo u gorazdu jednog scirocca, nazad je kompletan, pa sta ti je ono trebalo da se raspitam za dijelove ?

eee ovako...vidi kakvi su tapacirunzi, to bi mi trebalo, samo nek su citavi..i vidi prednji branik ako bude, da valja...al tapacirunzi su mi prioritet,skoro pa ih nemam nikako...i treba stopka desna momku s foruma, Zlatani..hvala ;)
 
Član
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. spre,am za lakiranje..

Oggy je napisao(la):
Ide u crvenu, samo ne znam koju jos...ako ima ko kakvih crvenih auta da nabaci, da razaberem malo...
crvena ako ces od ppg-a uzimati ferrari formula f1 je oznaka boje, il jdnostavno neku crvenu kao na fabijama
 
Početnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. spre,am za lakiranje..

adams je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Ide u crvenu, samo ne znam koju jos...ako ima ko kakvih crvenih auta da nabaci, da razaberem malo...
crvena ako ces od ppg-a uzimati ferrari formula f1 je oznaka boje, il jdnostavno neku crvenu kao na fabijama

ma uzecu katalog i lagano...sve cu ih porediti sa mars rot LA3A koja mi se do sada najvise svidjela...ako bude sta ljepse, uzimam..
 
BHT Ovisnik
RE: vw scirocco 1.8... by Oggy.. spre,am za lakiranje..

volio bih ti nekako dočarat kako mu zelena perverzno fobro leži,susjed mi je imao met. zelenog i ats cup felge,meni jedan od najljepsi scirocca sto sam vidio,slicno ovom http://farm4.static.flickr.com/3289/2775334928_5fd572a354.jpg
evo jedan prelijep crveni :icon_biggrin:
http://i304.photobucket.com/albums/nn200/tomog2/fresno_s_euro_scirocco_1024x768.jpg?t=1243459848
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top