VW Rallye

VW Rallye

RE: evo i rallye

Skrabo je napisao(la):
Bas neka mjera,meni je ovo bas bas ekstra :icon_biggrin:

mozda te budu isle nadam se da samo nece na kraju morat sve da se skida bojim se da nece zakvacat i derat malo sam se zaletio svidile mi se jbg :icon_smile:
 
Član
RE: evo i rallye

mk2-rallye je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Bas neka mjera,meni je ovo bas bas ekstra :icon_biggrin:

mozda te budu isle nadam se da samo nece na kraju morat sve da se skida bojim se da nece zakvacat i derat malo sam se zaletio svidile mi se jbg :icon_smile:

9J je preveliko za "običnu" dvicu i na 16-kama, ne znam kakvo je stanje sa Rallye blatobranima... A 17-ke na 9J će ti razvaliti auto jer bi 'po pravilu' guma trebala biti 35 ili stretched 40-ka.

Prijateljski savjet; ako ćeš auto redovno voziti nemoj te felge stavljati, bar ne po našim cestama ;)
 
RE: evo i rallye

invisible je napisao(la):
mk2-rallye je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Bas neka mjera,meni je ovo bas bas ekstra :icon_biggrin:

mozda te budu isle nadam se da samo nece na kraju morat sve da se skida bojim se da nece zakvacat i derat malo sam se zaletio svidile mi se jbg :icon_smile:

9J je preveliko za "običnu" dvicu i na 16-kama, ne znam kakvo je stanje sa Rallye blatobranima... A 17-ke na 9J će ti razvaliti auto jer bi 'po pravilu' guma trebala biti 35 ili stretched 40-ka.

Prijateljski savjet; ako ćeš auto redovno voziti nemoj te felge stavljati, bar ne po našim cestama ;)

neznam ni ja sam sto se tice trapova tu se ne bojim posto je sve iz vr6 tice 96-god
sve novo i ojacano, uzeo sam et 60 zato sto imam jos brembo kocnice sa 4 klipa da bi mi ostalo prostora i sa distanc sajbama od 25mm izaso bi na neki et35 e sad auto sa ceste silazit sigurno nece pa neznam sam lakse mi je blo nac feluge nego gume a iz italie nema sanse da prebacis bilo kakve polovne gume cisto za probu

Skrabo je napisao(la):
ma sa gewindama nemas problema sto se toga tice ja mislim ;)

u tom i jest problem drug moj opet po novcaniku a on presusio:lol:
 
RE: evo i rallye

stigle feluge i stopke zahvaljujem se-almir_1983 nik na pik.ba stopke stigle 100% kako su opisane


14y0784.jpg

35c3983.jpg

344xtvq.jpg

3322ebk.jpg
 
Član
RE: evo i rallye

mk2-rallye je napisao(la):
pozdrav drustvo imal ko jedan emblem g60 viska da bi ga prodo musterija sam:lol:



14j5d1h.jpg

Imam ja duple i prednji i zadnji ali čuvam :p A tebi ne ide ovaj već kockasti, samo što su levati na vwheritage napisali da je ovo "rear", niđe veze:
40017480_01_large.jpg


http://www.vwheritage.com/vw_spares_Rear-G60-Badge-MK2-Golf-Rallye-RED-Black-191853675R_act_shop.product_pID_40017480_lang_EN_country_GB.htm

;)
 
RE: evo i rallye

invisible je napisao(la):
mk2-rallye je napisao(la):
pozdrav drustvo imal ko jedan emblem g60 viska da bi ga prodo musterija sam:lol:



14j5d1h.jpg

Imam ja duple i prednji i zadnji ali čuvam :p A tebi ne ide ovaj već kockasti, samo što su levati na vwheritage napisali da je ovo "rear", niđe veze:
40017480_01_large.jpg


http://www.vwheritage.com/vw_spares_Rear-G60-Badge-MK2-Golf-Rallye-RED-Black-191853675R_act_shop.product_pID_40017480_lang_EN_country_GB.htm

;)
imam kockasti samo mi se ne svidja
 
RE: evo i rallye

D31z6.jpg

9gNah.jpg

ktL1n.jpg

U6Pad.jpg

WmSPM.jpg

Tlgue.jpg



6dzn3.jpg

fkoMJ.jpg

9WaBl.jpg

jLEWm.jpg

0iPC.jpg

JV283.jpg



drustvo nemogu da odolim i da nestavim ovaj video da mi je neko prico nebi vjerovo,nitro u disela
za sve ljubitelje diselasa...........
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=km171HDXOZ4[/video]
 
Top