VW Rallye

VW Rallye

Član
RE: evo i rallye

2007 godine, mada mislim i prije da su i u nas bili dizelaši sa nitrom ;) Najupečatljiviji je bio Nurija sa crnom mk4, nekih 320KS kaže da je imao :D
 
RE: evo i rallye

zlajaaa je napisao(la):
2007 godine, mada mislim i prije da su i u nas bili dizelaši sa nitrom ;) Najupečatljiviji je bio Nurija sa crnom mk4, nekih 320KS kaže da je imao :D

jbg dal sam ja bio tolko alergican na disela pa nisam puno paznju obraco ali prvi put da vidim disela nitro i kad bi imo dvicu disela to bi bila prva stvar koju bih ugradio,a posto imam i bmw 525 disela cipovan na neki 170 ks u dilemi sam da ga stavim cisto onako iz zajebancije
 
Član
RE: evo i rallye

mk2-rallye je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
2007 godine, mada mislim i prije da su i u nas bili dizelaši sa nitrom ;) Najupečatljiviji je bio Nurija sa crnom mk4, nekih 320KS kaže da je imao :D

jbg dal sam ja bio tolko alergican na disela pa nisam puno paznju obraco ali prvi put da vidim disela nitro i kad bi imo dvicu disela to bi bila prva stvar koju bih ugradio,a posto imam i bmw 525 disela cipovan na neki 170 ks u dilemi sam da ga stavim cisto onako iz zajebancije

Sve zavisi koliko trpi taj motor, a ima raznih dizni koje daju određenu snagu
 
RE: evo i rallye

zlajaaa je napisao(la):
mk2-rallye je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
2007 godine, mada mislim i prije da su i u nas bili dizelaši sa nitrom ;) Najupečatljiviji je bio Nurija sa crnom mk4, nekih 320KS kaže da je imao :D

jbg dal sam ja bio tolko alergican na disela pa nisam puno paznju obraco ali prvi put da vidim disela nitro i kad bi imo dvicu disela to bi bila prva stvar koju bih ugradio,a posto imam i bmw 525 disela cipovan na neki 170 ks u dilemi sam da ga stavim cisto onako iz zajebancije

Sve zavisi koliko trpi taj motor, a ima raznih dizni koje daju određenu snagu




ovaj motor je bomba a sa nitro bio bi atomska :lol:
352qfyu.jpg
 
RE: evo i rallye

evo lego i auspuh
tTeEA.jpg



ali imam problem sa votex konsolom moram da je sjecem nestima puno visocia zato sto je za obicnu dvicu nije za 4x4


BvuVp.jpg

CvZ9K.jpg

Kqebo.jpg
 
Član
RE: evo i rallye

Bolje nemoj sjeci,usreci nekog na forumu za tu konzolu kolega invisible je trazio takvu konzolu ;)
 
RE: evo i rallye

Chuza je napisao(la):
Bolje nemoj sjeci,usreci nekog na forumu za tu konzolu kolega invisible je trazio takvu konzolu ;)
MALO KO CE IZDVOJIT VELIKU LOVU ZA OVE STVARCICE JBG.

ko bude htjeo, ovakvu konzolu nek se javi poznam momka od kog sam i ja uzeo, mislim da ima jos dvije na prodaju i da naglasm cijena je masna,
 
Član
RE: evo i rallye

Chuza je napisao(la):
Bolje nemoj sjeci,usreci nekog na forumu za tu konzolu kolega invisible je trazio takvu konzolu ;)
Odustao sam ja od nje, ne sviđa mi se ako ćeš iskreno :D Volio bih je imati 'nako kolekcionarski ali mi je trenutno daleko od liste prioriteta.

@topic: Sretno sa prepravkom, jedva čekam da vidim kako će ispasti ;)
 
Član
RE: evo i rallye

Sve te sitnice koštaju papreno :/ samo je pitanje koliko šta želiš u svom autu :D


Inače, rallye sam od sebe mi nije privlačan, al' kad' se složi kako treba... mami poglede :icon_eek: ovaj mi se posebno sviđa zbog boje :icon_biggrin:
 
Član
RE: evo i rallye

:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
Stavrno ekstra slika :icon_biggrin:
Gdje nestadose one porsche felge :icon_question:
 
Top