VW Polo ***Angel Eyes***

VW Polo ***Angel Eyes***

Član
Joooj druze ja mislim da tebi ovi ne bi godili...kod tebe je noviji polo..jedino vidi ove
http://www.pik.ba/artikal/594666/vw-polo-angle-eyes-farovi/
 
Član
Ma meni su oni dobri pravo samo probaj spustit cijenu.Ja sam sa svojim zadovoljan ne propustaju vodu,bar sad zasad.Sta ces druze skup je cejf....
 
Član
melvin je napisao(la):
Ma meni su oni dobri pravo samo probaj spustit cijenu.Ja sam sa svojim zadovoljan ne propustaju vodu,bar sad zasad.Sta ces druze skup je cejf....

Ma znam,u biti oni nisu ni skupi,ali ja moram sada da prvo kupim celicne felge i 4 nove zimske gume,to ce me izac najmanje 300km. To mi je prioritet,i to moram prvo da rijesim.

Jel ti ovaj naslon za ruku dosao fabricki ili si negdje kupio. Ja kontam sebi da kupim,ali mi oni univerzalni ne izgledaju bas fino,da mi je nac nesto ovako kao kod tebe;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
melvin je napisao(la):
Ma meni su oni dobri pravo samo probaj spustit cijenu.Ja sam sa svojim zadovoljan ne propustaju vodu,bar sad zasad.Sta ces druze skup je cejf....

Ma znam,u biti oni nisu ni skupi,ali ja moram sada da prvo kupim celicne felge i 4 nove zimske gume,to ce me izac najmanje 300km. To mi je prioritet,i to moram prvo da rijesim

Ma razumijem ja tebe potpuno ima sve prece od preceg.Samo cu ti reci da sam i ja propustio priliku jednom nisam imao para.Kasnije sam moro narucivat preko rodjaka u Njemackoj i izasli su me punopuno skuplje....Sretno tebi u radovima ...
pozdrav
 
Član
Eh treba mi mala pomoc....
Prije nego sto sam postavio masku bez znaka polo je imao drugi izgled....Bila je to neka aluminijska mrezica...
Meni se ona nikad nije svidjala pa sam kupio masku bez znaka...ali dosta ljudi me pita zasto sam to uradio..(ko u fazonu bolje je prije bilo)....Zanima me vase misljenje da li da ostavim ovako kako je sada ili da vratim stari izgled????

Evo naso sam jednu slikicu kako je to bilo nekad......



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Pomoc oko izbora)

Aha znaci kako stvari stoje ostaje ovakav kakav jest....Hvala momci...
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Pomoc oko izbora)

Fin polo, ne vraćaj ove mrežice meni lično nema ništa ružnije što se može staviti na auto od ovakvih mrežica...
 
Top