VW Polo ***Angel Eyes***

VW Polo ***Angel Eyes***

Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Pomoc oko izbora)

pioneer_09 je napisao(la):
upravo tako... ostavi masku i takav je najbolji ;)

OK........

darko13 je napisao(la):
Fin polo, ne vraćaj ove mrežice meni lično nema ništa ružnije što se može staviti na auto od ovakvih mrežica...

Hvala.....ma sad definitivno nema vracanja....ostaje on ovakav kakav jeste:icon_smile:
 
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Pomoc oko izbora)

ma komsija prelijep je polo,nema dalje..poslusaj ove nase kolege za ove lajsne i te patosnice,a i ovu masku....a moj savjet je kupiu sebi transparent spraj za plastiku i malo zacrni ove stopove nek budu smoked...skini ovu zmiju i nalijepi sta crno i debelih kontura(NO FAT CHICKS WILL RUB) i to naopako(bas naopako da se mora prici da se procita)na gornjem rubu zadnje karambolke,bilo kojoj strani...
to bi bilo malo "Rebel" jer mi je polo kao neki Rebel protiv velikh auta sa ogromnim motorima,ono znas da je nesto drugciji i po tome se suprostavlja jacim..
(super su ti motori,malo trose i idealni su za studenta i grada)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Pomoc oko izbora)

nermin suljagic je napisao(la):
ma komsija prelijep je polo,nema dalje..poslusaj ove nase kolege za ove lajsne i te patosnice,a i ovu masku....a moj savjet je kupiu sebi transparent spraj za plastiku i malo zacrni ove stopove nek budu smoked...skini ovu zmiju i nalijepi sta crno i debelih kontura(NO FAT CHICKS WILL RUB) i to naopako(bas naopako da se mora prici da se procita)na gornjem rubu zadnje karambolke,bilo kojoj strani...

Hvala komsija.... lajsna,zmija i ove patosnice su davno otisle sa auta samo sto su slike
malo starije....A to za stopove si potpuno u pravu i meni bodu oci.De mi samo reci za taj sprej da li da otvorim stopke i da prespricam sa unutrasnje strane ili samo onako s vana...
 
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Pomoc oko izbora)

samo s vana,naspricas ali pazljivo jer on tamni kako se susi,pa da te nebi prevarilo i postalo pre tamno...nego navuci jedno prskanje i sacekaj.. ako ti se bude svidjelo onda samo malo ispoliras i gotovo,ja sam malo prelazio crvenim stopove od moje cetvorke,onda preletio 2500 smirglom i posle polirao i ispale kad originalne...
samo s vana,pa suseje i onda ili opet ili poliranje..
ako sta bude trebalo upitaj nas budaletine s foruma..ima ovdje dosta budalastinje ali i pametnih ideja..pozz
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Pomoc oko izbora)

nermin suljagic je napisao(la):
samo s vana,naspricas ali pazljivo jer on tamni kako se susi,pa da te nebi prevarilo i postalo pre tamno...nego navuci jedno prskanje i sacekaj.. ako ti se bude svidjelo onda samo malo ispoliras i gotovo,ja sam malo prelazio crvenim stopove od moje cetvorke,onda preletio 2500 smirglom i posle polirao i ispale kad originalne...
samo s vana,pa suseje i onda ili opet ili poliranje..
ako sta bude trebalo upitaj nas budaletine s foruma..ima ovdje dosta budalastinje ali i pametnih ideja..pozz

Ma znao sam ja otprilike da to tako i ide samo sto me lik neki dan ubjedjuje da moram otvorit stopke pa sa unutrasnje strane...Hvala Bogu pa ga ne poslusa...
Hvala ti na savjetu.....
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Pomoc oko izbora)

Evo konacno se naslo vremena danas da se postave i elektricni podizaci stakala.
Zahvaljujem se clanu Azrim na saradnji......
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(HELP!!!!!)

Pojavio se jedan problemcic kojeg sam primijetio evo vec duze vrijeme,pa da vam objasnim o cemu se radi da bi mi dali dobar savjet....Auto mi je do prije par mjeseci uvijek dizalo temperaturu 70-90 stepeni i to vrlo brzo,medjutim u zadnje vrijeme temperatura se samo malo podigne(kad idem makadamom prvom ide do 90) al cim izadjem na asfalt ponovo sleti tako da mi je grijanje dosta slabije....Ako znate u cemu je problem pomozite..........
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(HELP!!!!!)

Blizi se zima, valjda ? A i temperature su dosta nize, ne treba da te zabrinjava to..
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(HELP!!!!!)

namikbh je napisao(la):
Blizi se zima, valjda ? A i temperature su dosta nize, ne treba da te zabrinjava to..

Ma znam ja to druze al mi se to desavalo i ljeti....;);)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Helpppp!!!!)

Daj ljudi pomozite ako iko zna sta bi moglo biti....Skoro pa da sam bez grijanja u autu, temperatura nece nikako gore.
 
Početnik
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Helpppp!!!!)

mozda ti ostao termostat otvoren,znaci zakovao i uvjek je otvoren i voda non-stop kruzi i nemoze se dovoljno zagrijati..to je to nema sta drugo bit
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Helpppp!!!!)

Lija je napisao(la):
mozda ti ostao termostat otvoren,znaci zakovao i uvjek je otvoren i voda non-stop kruzi i nemoze se dovoljno zagrijati..to je to nema sta drugo bit

Ma razmisljao sam ja druze o tome...Samo, da li je termostat u pitanju iako makadamom dize do 90....To me malo buni:icon_question::icon_question:
 
Top