VW Polo ***Angel Eyes***

VW Polo ***Angel Eyes***

Član
ArminM je napisao(la):
_polo 6n_ je napisao(la):
odlican polo ,farovi su fenomenalni morat cu i ja sebi nabavit nesta ovako:icon_smile:;)

bili su skoro na Pik-u ovakvi farovi,momak ih je povoljno davao,pretrazi malo,mozda ih nadjes;)

Armin je u pravu...i ja sam ih gledao na Pik-u cijena je bila 180KM.Pretrazi malo mozda i nisu prodati...;);)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke)

Evo danas se malo radilo stopke sredjene...ja prezadovoljan....
Mozda se na slikama ne vidi bas najbolje al je uzivo ljepse 1000 puta...
Evo slika prije farbanja:


Uploaded with ImageShack.us
A evo i poslije:



Uploaded with ImageShack.us
URL=http://img207.imageshack.us/i/stopke3.jpg/]
stopke3.jpg
[/URL
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke)

tebi bi bolje stajale fabricke stope,samo ih ofarbati crvenim transparentnim sprejem,mislim da bi extra izgledalo,,po meni jedino ovi stopovi su off na tvom autu.ostalo je sve cista 5;)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke)

Ma meni se one fabricke nikako ne svidjaju....samo zbog velikih zmigavaca koji zauzimaju pola stopa...
Ovi su mi previse sljastili al sad je OK...bas po mom ukusu...Dosta je tamnije uzivo nego na slikama...
Slikat cu kad postavim....
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke)

melvin je napisao(la):
Ma meni se one fabricke nikako ne svidjaju....samo zbog velikih zmigavaca koji zauzimaju pola stopa...
Ovi su mi previse sljastili al sad je OK...bas po mom ukusu...Dosta je tamnije uzivo nego na slikama...
Slikat cu kad postavim....

bas je tesko preko slika primjetit da si ih farbao uopce. sta mislis mogul kod tebe stopke sa serije ko kod mene 6n2:icon_question:
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke)

Joj druze ja mislim da ne mogu al nisam nikad probao tako da nisam siguran....Zasto????
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke)

melvin je napisao(la):
Joj druze ja mislim da ne mogu al nisam nikad probao tako da nisam siguran....Zasto????

ma onako,zato sto vidim ovog tvog pola sa crvenim stopkama sa 6n2,cini mi se da bi to bila ubitacna kombinacija;););)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke)

Ma moguce je da se i oni mogu ugraditi...samo sto ja to nisam nikad ni pokusavo....
Ako ispadne prilika valja probat...nista me ne kosta hehe
 
Legend
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke)

je li slucajno tvoj polo bude preparkiran kod ekonomskog fakulteta,vidjam ga stalno,odlican je ;)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke)

Nexus je napisao(la):
je li slucajno tvoj polo bude preparkiran kod ekonomskog fakulteta,vidjam ga stalno,odlican je ;)

Ma doleti se nekad na fax sa njim....;);)
Ne moze se ni busom uvijek:lol::lol:
 
Legend
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke)

znaci kolega,ma ja sta ces s busem pored njega :D
 
Administrator
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke)

cekamo slike kad postavis stopke na auto pa postavi nam da vidimo razliku...

nexa to si opet poceo da se skolujes ;) sorry na ot ;)
 
Legend
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke)

ma jasta sam smaja,back to school again :icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke)

melvin je napisao(la):
Joj druze ja mislim da ne mogu al nisam nikad probao tako da nisam siguran....Zasto????

ja mislmi da ti pasu ti stopovi od 6n2 .. i oni su mi iskreno ljepsi od ovih!.. lijep polo fino napreduje.. ii za farove sto su se prodavali na piku .. kod mene su na skodi sada ;) :) ...pozz
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes*** (ofarbane stopke)

Nexus je napisao(la):
znaci kolega,ma ja sta ces s busem pored njega :D

Jesil ozbiljno i ti na ekonomiji:icon_eek::icon_eek:
Stvarno nisam znao...

uni--que je napisao(la):
melvin je napisao(la):
Joj druze ja mislim da ne mogu al nisam nikad probao tako da nisam siguran....Zasto????

ja mislmi da ti pasu ti stopovi od 6n2 .. i oni su mi iskreno ljepsi od ovih!.. lijep polo fino napreduje.. ii za farove sto su se prodavali na piku .. kod mene su na skodi sada ;) :) ...pozz

Znaci ti si taj koji se usrecio za malo para...Hajd da te dugo sluze;)


Evo skoro sam postavio stopke...nisam slikao jer se ne vidi po mraku kako to u stvari izgleda....
Bice slike mozda sutra...ako se nadje vremena pored ovih parcijala...
 
Top