VW Polo ***Angel Eyes***

VW Polo ***Angel Eyes***

Početnik
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Helpppp!!!!)

pa ti prvom brzinom ides max 20-30km/h..a tu su udari vjetra mali na hladnjak i tesko hladi vodu..
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Helpppp!!!!)

Lija je napisao(la):
pa ti prvom brzinom ides max 20-30km/h..a tu su udari vjetra mali na hladnjak i tesko hladi vodu..

Hvala tebi druze...Valja posjetit majstora nek mi to pregleda ne moze se vise ovako;););)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Helpppp!!!!)

Sto rece nermin odradi i stopke malo, one lexus su ni nekako fuj, i pokusaj naci prednji lip za POLO GTI, mislim da sam vidio u oglasima, i to ce biti drugo auto, sve u svemu jako lijep polo...
 
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Helpppp!!!!)

dobar polo, lijepi farovi, ja bi ti dao jedan
prijedlog, a to je da zadnju tablicu spustis
na karambolku, a na gepeku ciscenje znakova
lajsni ,tablice zadnji kraj bi bio 10x ljepsi
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Helpppp!!!!)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobar polo, lijepi farovi, ja bi ti dao jedan
prijedlog, a to je da zadnju tablicu spustis
na karambolku, a na gepeku ciscenje znakova
lajsni ,tablice zadnji kraj bi bio 10x ljepsi

ruzno ce biti ako spusti tablicu dole,zato sto na gepeku ima izbocina na koju lijeze tablica,ako je spusti dole onda ce se to bas primjetit,tako da ja mislim da je bolje da ostane tu gdje jeste;);)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Helpppp!!!!)

ErRoR je napisao(la):
Sto rece nermin odradi i stopke malo, one lexus su ni nekako fuj, i pokusaj naci prednji lip za POLO GTI, mislim da sam vidio u oglasima, i to ce biti drugo auto, sve u svemu jako lijep polo...

Stopke ce se radit za par dana....ispiti me neki spopali pa kad prodju... prve su na redu.Nermin mi je sve objasnio kako cu uraditi i vjeruj da jedva cekam....Siguran sam da ce biti ljepse....A za lip sam pokusavao na par mjesta pa valjda bude nesta....


bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobar polo, lijepi farovi, ja bi ti dao jedan
prijedlog, a to je da zadnju tablicu spustis
na karambolku, a na gepeku ciscenje znakova
lajsni ,tablice zadnji kraj bi bio 10x ljepsi

Ma nisam druze pisao o tome a vjeruj kad mi je prvi post dosao u vezi ciscenja gepeka, odmah sam sutradan skinuo lajsnu, znak polo i naravnu onu zmijurinu koja je svima bola oci(vjeruj da je 10x bolje).....Jos da sredim stopke i one mi previse sljaste...A to za tablicu ne znam.Armin ti je vec rekao da ostaje ono udubljenje gdje je sada tablica....;)

ArminM je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobar polo, lijepi farovi, ja bi ti dao jedan
prijedlog, a to je da zadnju tablicu spustis
na karambolku, a na gepeku ciscenje znakova
lajsni ,tablice zadnji kraj bi bio 10x ljepsi

ruzno ce biti ako spusti tablicu dole,zato sto na gepeku ima izbocina na koju lijeze tablica,ako je spusti dole onda ce se to bas primjetit,tako da ja mislim da je bolje da ostane tu gdje jeste;);)

Slazem se druze s tobom... i ja mislim da ce biti ruzno jedino da odradim citav gepek, da ono udubljenje poravnjam, mada mi i to nije bas.....;)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Helpppp!!!!)

melvin je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Sto rece nermin odradi i stopke malo, one lexus su ni nekako fuj, i pokusaj naci prednji lip za POLO GTI, mislim da sam vidio u oglasima, i to ce biti drugo auto, sve u svemu jako lijep polo...

Stopke ce se radit za par dana....ispiti me neki spopali pa kad prodju... prve su na redu.Nermin mi je sve objasnio kako cu uraditi i vjeruj da jedva cekam....Siguran sam da ce biti ljepse....A za lip sam pokusavao na par mjesta pa valjda bude nesta....


bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobar polo, lijepi farovi, ja bi ti dao jedan
prijedlog, a to je da zadnju tablicu spustis
na karambolku, a na gepeku ciscenje znakova
lajsni ,tablice zadnji kraj bi bio 10x ljepsi

Ma nisam druze pisao o tome a vjeruj kad mi je prvi post dosao u vezi ciscenja gepeka, odmah sam sutradan skinuo lajsnu, znak polo i naravnu onu zmijurinu koja je svima bola oci(vjeruj da je 10x bolje).....Jos da sredim stopke i one mi previse sljaste...A to za tablicu ne znam.Armin ti je vec rekao da ostaje ono udubljenje gdje je sada tablica....;)

ArminM je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobar polo, lijepi farovi, ja bi ti dao jedan
prijedlog, a to je da zadnju tablicu spustis
na karambolku, a na gepeku ciscenje znakova
lajsni ,tablice zadnji kraj bi bio 10x ljepsi

ruzno ce biti ako spusti tablicu dole,zato sto na gepeku ima izbocina na koju lijeze tablica,ako je spusti dole onda ce se to bas primjetit,tako da ja mislim da je bolje da ostane tu gdje jeste;);)

Slazem se druze s tobom... i ja mislim da ce biti ruzno jedino da odradim citav gepek, da ono udubljenje poravnjam, mada mi i to nije bas.....;)




ma kakvi,nemas racuna to radit,nije ni ovako lose;)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Helpppp!!!!)

ovog pola nisam vidio do sada cini mi se, a od kolege mi :D

sve pohvale odlican je, ne znam za ovaj zadnji kraj jesi prihvatio savjete posto ima viska detalja...
ali izgleda bas extra dobro, boja, farovi, sve odlicno...
zakucavanje i neke jotarice bi ga ucinile preopasnim...
istina motor nebi komentarisao :D

p.s. sta te briga dzaba se vozis :)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Helpppp!!!!)

AnDel je napisao(la):
ovog pola nisam vidio do sada cini mi se, a od kolege mi :D

sve pohvale odlican je, ne znam za ovaj zadnji kraj jesi prihvatio savjete posto ima viska detalja...
ali izgleda bas extra dobro, boja, farovi, sve odlicno...
zakucavanje i neke jotarice bi ga ucinile preopasnim...
istina motor nebi komentarisao :D

Bas mi je Semir tebe spominjao al ja ne mogu nikako da skontam ko si...Reko mi je da ce nas upoznat prvom prilikom...Za visak detalja se ne sekiraj, sve je skinuto jos samo da ofarbam stopke i to je to....Na proljece bi trebale leci neke bolje felge vidjet cemo....
Hvala za pohvale;);););)
 
Član
RE: VW Polo ***Angel Eyes***(Helpppp!!!!)

sve je bolji i bolji, samo lagano i ispite prvo polozi a onda sredjuj auto...jer ces biti mirne glave dok budes radio auto;)
 
Član
_polo 6n_ je napisao(la):
odlican polo ,farovi su fenomenalni morat cu i ja sebi nabavit nesta ovako:icon_smile:;)

bili su skoro na Pik-u ovakvi farovi,momak ih je povoljno davao,pretrazi malo,mozda ih nadjes;)
 
Top