VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

drug meni se svidja ovaj izduv,neobicno skroz,unikatan si,ovo na mk3 nema niko,i mislim da je pun pogodak,samo sto sam ja nesto skeptican oko toga,imam osjecaj da ces ga uskoro skinut,al et,vidjet cemo;););)
 
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

Na ovakav auto dobro stoji ;) jer pored ovakvih felgi i spustenog auta ne vidim razlog zasto ne valja, tvoj auto je exstra uradjen i dobro mu stoji:cool: , takav izduv nebi valjao na nekoj trici koja nije spustena i jos na nekim 13skama.:D
 
Legend
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

a boze moj , nekom pase nekome ne , ja dobro prihvatam pohvale a tako i kritike , hvala momci , ne znam .... mozda je do slika ali meni je na oko i kvalitetom najbolji do sad , bice jos fotki sa digitalcem .... ovo sam n95-icom na brzaka ;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

Golf mi se svidja ... sve je odmjereno uradjeno i sa stilom ... ali ovaj auspuh mi nije za njega, al nikako. Prvo sto je FK - kvalitet dno, dna, (imao na autu i to su mi najzalije pare koje sam dao), a drugo nije to za tog stila koji ti furas
 
Član
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

Fina trica,nekakva je specifična:icon_smile:izduv je također specifičan,ali mi se ne sviđa.Ne ide na tricu.A opet,ako je tebi super...Stavi još jedan;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

fin je spuh , ostavi ti to ;)
i skini nalje bih i clean style , jer cim pise ,
znaci da nije
 
Član
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

meni je auspuh extra legao i izgleda mi extra nemora biti kod svakog isto na golfu3 iako ide clean..ostavi naljepnice ljepse izgleda sa njima ali to je samo moje misljenje ti radis kako se tebi svidja..nekom ce se dopasti nekom ne sve je do osobe..uglavnom sve sto radis na autu izgleda perfektno
 
Član
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

Meni je sve odlično osim auspuha,previše je isturen i vuče mi na solunar :D Mislim da bi bolje bilo da si ga ravno položio i zakosio na stranu kao kod keca..Ako se tebi sviđa i meni je dobar :cool:
 
Član
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

Iskreno druze...nije mi nesto prelijepo sjeo na golfa :) no najbitnije je da se tebi svidja :cool:
 
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)



To ti vidio od Juge :D
Moram bas navratiti gore, do Cazina,da ja vidim uzivo kako to izgleda.. Bem muu..
 
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

brzo u garazu skidaj to...ajde nemoj meni necu....:lol:

vazno da je tebi sjeo..;)
.nego cujeli se on ono kako treba,a izgled otom potom,
ako nema zvuka,daba da je neznam kakav:D
 
Legend
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

heheh ja ga ne skidam , ako je ko pratio temu od pocetka , neka prebroji i pogleda kakvih je bilo ,i idem na nesto novo ..... moj cejf i ja sam happy , kad bi po zeljama drugih mozda bi golf bio pink heheheh :D

da ernade ,ja i ahmo imamo iste lonce i fazon smo obojica taj isli , samo sto u njega ima vise mjesta pa je nakosen , a u mene mora pravo ici , nema mjesta ;)


@ schumi : to je to o cemu pricam i kako sam mislio , on ide ravno , pa nakosenje , kao u keca sto kazes , .... samo je sira cijev i to drukcije na slikama izgleda ;)

@golf1 : ma bruji druze
 
Član
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

odradit cu i ja sebi ovo na keca,svidja mi se,kod mene svakako cijev ide na koso,ima prostora;);););)
 
Član
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

sorry prijatelju al ovo bar na slikama smijesno,al tvoj izbor i vidim da volis promjene nego sto prije nađi neku drugu promjenu:cool::cool::cool::cool:
 
Top