VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

do sad je golfač bio super,ali malo ga sad ovo pokvarilo,mozda bolje da si mu stavio neki japan style maleni okrugli izduv...ali et,jos je to dizel pa kad krene cadit u nebesa jojjj.......ne svidja mi se druze ali tvoje auto tvoj izbor ;) :123:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

smijesno ? meni nije , kome je neka se smije hehe

@renault fan , imao sam druze , pogledaj koju stranu unazad , na prodaju je povoljno ako kome treba ;)
 
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

znam na koji si fazon iso,al to nije ni blizu.kad si vec htio,trebao je ici inox tanki nastavak sa mnogo manjim fi.uostalom taj lonac nije za obicnog dizela.
mislim da se trebas opredjeliti u koji smjer zelis isi,jer ovo definitivno nije clean look,jer na autu ne vidim nista clean.
sve je nekako smiksano ko bosanski lonac:icon_smile:
hej nemoj zamjerit sto sam kritican,al volim otvoreno reci svoje misljenje.inace auto ima puno potencijala.
 
Super Moderator
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

hmmm nije po mom ukusu nikako
znas moje misljenje o svojoj trojci al nije ti ovaj auspuh trebao
dobro, ja vjerujem da uzivo ljepse izgleda ali po mom ukusu nije
i dalje ti je trojka najbolja ali ovo mi nije sjelo :D
 
Član
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

izgleda da nikome nije sjelo ovo:icon_confused: nije ni meni... jbg... ovo kao oluk kad bi ja stavio na svog mercedesa sa 75 konjica:icon_biggrin: ne stoji, nekako je previse izbacen... nije kao na yugi ovom plavom... i nadam se da ces to skinuti, kad te prodje ovaj cejf:icon_smile:;)
 
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

djes matori :icon_smile:
ajde da i ja ubacim komentar,hmmmm o ukusima netreba raspravljati,ako se tebi dopada samo napred,podrzavam tvoj rad i ulaganje;)
golf zvoniii
zzzzz
 
Legend
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

hvala ljudi i na pohvalama a i na kritikama , jbg ne svidja se svakome , meni pase a mozda vam se uzivo i bude svidjalo ;)


@ zlatko : evo danas sam lakirao , lijevi blatobran , zadnji branik .... sutra prednji grill i ako stignem retrovizore , u ovaj koji dan uglavnom je montiranje , poliranje i slikanje aBd ......

uklonjeno : sve naljepnice clean ,....BiH , krom rucke , ostavljeno samo osnovno i sto se uklapa :)

sto se tice lakiranja danas dobro je ispalo , al nijansa bijele mi je malo tamnija ispala :icon_mad: , nadam se da ce nakon poliranja koliko toliko da se ujednaci , jbg i na hladnoci sam lakirao ...vidjecemo kad upece sunce kako ce da izgleda
 
Član
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

auto je prelijepo znaci mjera otprilike kako treba da izgleda i lonac je top pravi i dobro si to skontao mislim da bolje nije moglo :cool:
sretno u daljim radovima
 
Član
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

bravo druze!
jesi ovo od eddia uzeo felge iste su kod njega
 
Legend
RE: Golf III enesss...(01 July,mali update :) )

jesam drug,mislim da je taj momak dobio moje stare ;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(01 July,mali update :) )

Ma svaka čast Enesee na OMP dobar potez...sve pohvale..pozzzz:cool:
 
Top