VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Legend
RE: Golf III enesss...(16.april )

kad je tako lako pricati , hajd ti :D hehe , salim se , zadnji kraj jos malo , ovo dok sam spustio , znas da mi je dvoriste neravno , tek nakon par krugova i na ravno kad se stane onda se vidi tacno mjera koliko lezi,....jos nazad 1cm i ok je ,.......a za gradisku ako budemo isli ,....onda ce pod obrvu ;)

@ saša ....hvala druze ;) hmm imao sam davno folije , i kad sam skoro sve u kožu uradio ljepse mi je bez folija puno ,a uvijek mi je na zivce islo sto su se vidjele grebe od nanosenja folija i voznja navecer,....bile su lose kvalitete ali dosta dobro zaljepljene,ako kad ne bude kože onda da ....
 
RE: Golf III enesss...(16.april )

enesss je napisao(la):
kad je tako lako pricati , hajd ti :D hehe , salim se , zadnji kraj jos malo , ovo dok sam spustio , znas da mi je dvoriste neravno , tek nakon par krugova i na ravno kad se stane onda se vidi tacno,....jos nazad 1cm i ok je ,.......a za gradisku ako budemo isli ,....onda ce pod obrvu ;)

@ saša ....hvala druze ;) hmm imao sam davno folije , i kad sam skoro sve u kožu uradio ljepse mi je bez folija puno ,a uvijek mi je na zivce islo sto su se vidjele grebe od nanosenja folija i voznja navecer,....bile su lose kvalitete ali dosta dobro zaljepljene,ako kad ne bude kože onda da ....

A za Gradisku, hm ja planiram do poda skroz,al tamo negdje to da uradim :)
Ocemooo icii do kraja sa navojom :D
Ja vodim Medu sa sobom i njegove dizalice,hahhaha... Nek covjek sta zaradi..
 
Legend
RE: Golf III enesss...(16.april )

ne mogu ja do kraja navoja .... da su manje felgice islo bi ,sad imam malo viska hehe :cool::D

daj lepi zavrni rukave i uradi to sam , nije to sveto pismo ,a nadam se da cemo ici ..... znas vec pricao sam ti , da ne duljimo u OFF ..... ;)
 
RE: Golf III enesss...(16.april )

enesss je napisao(la):
ne mogu ja do kraja navoja .... da su manje felgice islo bi ,sad imam malo viska hehe :cool::D

daj lepi zavrni rukave i uradi to sam , nije to sveto pismo ,a nadam se da cemo ici ..... znas vec pricao sam ti , da ne duljimo u OFF ..... ;)

A jbt ga, danas sam ga sam morao ponovo dizatii,tesko mi sa onim mojim nekim dizalicama al haj uspio sam nekako :( nemogu covjece u garazu,j*emu sve... Kad sam ga spusto ono,prvi dan sve super ide, drugi dan samoo paraaa... I sad sam ga podigao,da mogu uci..Jbg..Kad mi je zaj*ano..
 
Član
RE: Golf III enesss...(16.april )

MA vidimo se u Gradisci i onako idem sa gajbom piva i sprdnja all day long
 

LSD

Član
RE: Golf III enesss...(16.april )

:lol::lol::lol:
enese asfalt pred kucu....
black.....pravi novu garazu :lol::lol::lol::lol:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(16.april )

nekih stvari se treba odreci kad se ide u POD , ali vrijedi Hebati ga :cool:

@ davor : 99% dolazim i jos nekoliko odlicnih auta aBd
 
RE: Golf III enesss...(16.april )

Ja kod Encija, kazee kakvo dizanje, pravi novu garazuu...Ti bi dizao,a ja kaze za bubu pravim KW geinde da mogu jos od pod..:lol::lol:
Kad je u mene vidio koliki je navoj..Kazeee ajojjj,kako ga ima toliko..hahha:lol:
 
RE: Golf III enesss...(16.april )

:lol: ne valjaju ti retrovizori nista :D Ne znam tko ti to prodade:D Jako lijepo, kao i uvijek radis sve picikato, a to mnogo volem :D Nadam se da ce biti prilike kad krenem za Rijeku ako Bog da, da pijemo kafu..Ici cu preko Bihaca, Novog Vindolskog itd..Pa mi usput dodje Cazin :cool:
 
Član
RE: Golf III enesss...(16.april )

Premocno enese stvarno cuci opasno a spusten ti je dovoljno ja ga nebi diro vise kakvo kucanje za pod niđe veze to ko nije probo govori i ovako ti je previse spusten nemoj ici u krajnost! Veliki pozz i massiv respect od mene!
 
RE: Golf III enesss...(16.april )

sve je fino urađeno, ali ima nekih detalja koje bi ja promjenio, a to je
okvirovi tablica, ručke hrom, oznake bih, naljepnice, znak zadnji, antenu neku manju
ova je prevelika, i ono što mi nikako ne leži su ovi crni detalji, mislim da ih ima previše.
bez ljutnje, ja samo iskreno kažem šta ja mislim, na tebi je da razmisliš jesam li u pravu.
retrovizori su lijepi i ne sumnjam da će mu fino stajati;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(16.april )

GreenDevil je napisao(la):
da mi je takve felge ev hiljada :lol::lol::lol::lol:

Prodat cu ti ja svoje samo moram otici Enesu da ih ispolira :cool::icon_smile:

A golf je premocan vec sam nekoliko puta to rekao, a i dovoljnio je ovo spusteno kud cete vise :icon_rolleyes: zaboravili ste gdje zivimo ovo je BiH :lol: zemlja losih puteve :icon_evil:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(16.april )

@ bucky : druze uvijek .... i kritike i pohvale su dobro dosle , sa nekim stvarima se mozemo sloziti a nekima ne....

npr okviri tabli DA , rucke DA (ne znam ni sto ih ne skidam) odavno u planu vjeruj....

a sad , crni detalji ? hmm sve je originalno i ne volim kičava lakiranja i prepravke jer je na bijelu boju crni ton uvijek sjedao ...

naljepnice ? no fat chick,KWgewinde,Borbet... ( ostaje - meni pase ) , BiH nalja ostaje, sta da sutra krenem preko granice i da pusim kaznu za neimanje iste , to se mora imati po nekom zakonu i neka ostaje ;)

a antena ....hmm ni na jednu do sad nisam naletio a da nije neki kič.....meni ne smeta , volim da je sto vise moguce golf u originalu i to je to .... a ljutnje nema , nisi nista lose mislio ;)


@ adi .... heheh e druze kod nas ce sjekire s neba padati prije nego se ceste rijese al hajd kako je tako je , samo malo pazljivije i ok donekle ;)
 
Top