VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Legend
RE: Golf III enesss...(29.mart. u pod )

187 je napisao(la):
predobar golf... a sto se tice tog spojlera dole neku noc hodam sa rodjakom i pogledam u neku tricu kad onaj spojler sto ti trazis ja stao gledam kontam da ga odradim i to mi ti bas pao na pamet..kontam treba enesu ovakav, kad izadje cuvar e reko j*ebo te otac gdje ces sad... a htjeo sam BGM

heheh a legendoo :lol: pa nemoj druze hoces nagrabusiti zbog ebenog komada plastike, naci ce se vec nesto , ako nista moracu nov da narucim bem mu miseve ....
 
RE: Golf III enesss...(29.mart. u pod )

Jesiiii vidiooo garonje?? A??? Samo mi to recii?? Ziv sam stigao kucii!! Drzii da Bog ti sacuvaj :D Udobnost fenomenalna :)
A sad jos maloo ja i ti fotoo shuting :D
Bas golfic ko formula danas ,mada bi ja jos malo tvog u pod..Al sve 5 stvarnoo...Jebeno stoje xenoni..;)
 
RE: Golf III enesss...(29.mart. u pod )

dobar golf,al jos uvijek mi nekako smetaju te krom kvake,kuruzana tuning..skidaj sto prije,ne uklapa se nikako.
al bjelan je pravo opasan,xsenon super izgleda.samo jos jedan swap motora i prvak si.
 
Legend
RE: Golf III enesss...(29.mart. u pod )

lepi lepi , jesi vidio akcije , kupam te suti hehe , neka pasanera , napokon si i ti miran sto se toga tice , moze slikanje jedan dan , super , a znas kad ce jos ici dole .......

@ abdulmalik ,..... vjeruj da ni ne obracam toliko paznju ali DA , to se skida ....hvala drug ;)
 
RE: Golf III enesss...(29.mart. u pod )

fina trojka,nego vidim imas konkurenciju sto ti neka cura pravi...hehe isto bijela trojka iz cazina PREFINA!! hehe dodje cesto u bihac
 
Legend
RE: Golf III enesss...(29.mart. u pod )

HVALA ljudovi ;)

eee noke , znam ali moram tu ralicu prvo da rijesim , ne volim da grebem na svakom hebenom koraku ;)

audi sc : heh hvala druze , a ovdje puno ljudi to ganja i voli ;)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(29.mart. u pod )

enesss je napisao(la):
HVALA ljudovi ;)

eee noke , znam ali moram tu ralicu prvo da rijesim , ne volim da grebem na svakom hebenom koraku ;)

audi sc : heh hvala druze , a ovdje puno ljudi to ganja i voli ;)

ma kume, stavi onu "obicnu" dok ne sredis ovu amerikanku..
ima ovdje kod mene jedna jetta mk3, amerikanac, samo ne mogu nikako da nafatam lika da ga pitam ocel prodati..

ako sta bude, odmah ti javljam..
 
Član
RE: Golf III enesss...(13.april , svasta nesto )

extra sve:cool::cool::cool:


ima u Nipexu 3ka kabrio, prednji dio od mk4, moćno izgleda
 
Član
RE: Golf III enesss...(13.april , svasta nesto )

Super golf, ali kako da ima samo 120.000:icon_question:
 
Top