VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

RE: Golf III enesss...(16.april )

golf je svakim updateom sve bolji i bolji, ne sumnjam da ćeš tako
i nastaviti, a bih naljepnicu možeš uzeti magnetnu pa kad kreneš
preko grane samo zakačiš i miran;)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(16.april )

od FK postavljen danas novi ,.... :cool: dobro zapazas,sutra aBd slike druze
 
Član
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

Podjeljena sam misljenja oko ovog lonca nije lose ali mi nesto.....valjda treba vremena da "sjedne"
 
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

druze moram te razocarat ali meni ovaj tvoj novi izduv nije nikako sjeo na oko,nekako nije mi za to auto namijenjen,ili bolje receno za taj tuning stil nije,opet samo moje misljenje ;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

Frenkie-3B je napisao(la):
druze moram te razocarat ali meni ovaj tvoj novi izduv nije nikako sjeo na oko,nekako nije mi za to auto namijenjen,ili bolje receno za taj tuning stil nije,opet samo moje misljenje ;)

;) ovo mi je za rata vrh auspuh,,, ali ako se tebi sviđa:D:123::123:
 
Član
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

alo ba..otiso ti auspuh u krivo :lol::lol: ..salim se..svidja mi se..mada meni najbolje lezi na mk3 onaj elipsasti spuh..i to mi je vrh za nju nekako..i na dujama isto lezi..i da ...mk3 je san snova...bolju nisam mogo zamislit:cool:
 
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

jbg mora se negdje i pogrijesit sorry al auspuh je lose legao imam osjecaj da te na ovo neko nagovorio nije mi ovo tvoj stil
 
Član
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

ti najagilniji s ovim updateima..svaki dan se radi uglavnom dobro..samo ovaj izduh lose stoji totalno nije uopce za ovakav stil i auto..
 
Član
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

ma treba malo vremena da se malo navikne na to,danas u innsbrucku,vidim indeticnog golfa,znaci bijel,cetvera vrata,spustan ,te fele,reko dosao ti malo odmor....
 
Legend
RE: Golf III enesss...(18.april FK lonac)

hehehe nije me niko nagovorio na ovo druze..... a sad....elipsasti prema gore , imao , čadio branik , odvalio i bacio nista od njega , .... imao i ravni , mrljav nekako ne znam ,....ovaj zadnji bio ravni yap style od nekog tankog inoxa,popucali na njemu tvornicki varovi i vibrirao,pa ga skinuo ,............

sve to sam izmijenjao i ovo mi se svidjalo i stavio sam a sad da je totalni promasaj ,a boze dragi :lol: nije sigurno to !
meni pase , a kako se kome Q digne to je njegovo heheheh , thx ljudi :cool:


@ audi sc : auu nisam druze tamo preko grane nikad, dobro da nisi dozvao covjeka hehe
 
Top