VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf III enesss...(13.april , svasta nesto )

pratite temu od pocetk,pa cete viditi zasto sam 120 000 hiljada...
 

IGY

Član
RE: Golf III enesss...(13.april , svasta nesto )

ajde ba privuci ga zemlji vise, nek gore gume od blatobrane :D:D
 
Legend
RE: Golf III enesss...(13.april , svasta nesto )

hvala puno decki ,,....

audi sc je rekao sve,...od pocetka teme ima nekoliko slika kilometraze.....kupljen je nov haman ,....stari ga vozio do 20 000km ,.....ja sam napravio ostatak , da nisam svaki dan za 3godine putovao na fax nekih 60km u oba smjera,i po gradu bar 10-15km bilo bi i manje ;) :D

davore nadam se da cu sad 25-og u gradisku pa vidimo se ako budes ti ili raje sa foruma ;)

igy , vjeruj mi nisko je , na nekim slikama je cesta u nagibu pa odmah se nagne tocak i izgleda visoko a ici ce jos naprijed 1.5cm , a nazad bar 2 da bude ravno i nisko ;)
sa ovom americkom ralicom je milina kako je prije bilo ....

a budem li u gradisku , ima da lize cestu
 
RE: Golf III enesss...(13.april , svasta nesto )

Ja svog moram dizati,nemogu da izdrzim, nizak mi je,svaki put zapnem,kad ulazim u garazu...
Enesee Idemo Za Gradisku i gotovo,,,Nema tu puno pricee.. :D
 
Legend
RE: Golf III enesss...(13.april , svasta nesto )

black_devil je napisao(la):
Ja svog moram dizati,nemogu da izdrzim, nizak mi je,svaki put zapnem,kad ulazim u garazu...
Enesee Idemo Za Gradisku i gotovo,,,Nema tu puno pricee.. :D

sine ako posluzi novcanik , idemo ..... iz Cazina ce sigurno jos nekoliko auta ici ;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(13.april , svasta nesto )

druze svaka ti cast,samo naprijed,tebi je sevap dati auto;););)
 
RE: Golf III enesss...(13.april , svasta nesto )

enesss je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
Ja svog moram dizati,nemogu da izdrzim, nizak mi je,svaki put zapnem,kad ulazim u garazu...
Enesee Idemo Za Gradisku i gotovo,,,Nema tu puno pricee.. :D

sine ako posluzi novcanik , idemo ..... iz Cazina ce sigurno jos nekoliko auta ici ;)

skontat cemo nestoo:cool:
Uglavnom da imamo za gorivo...A nekako cemo prezivjeti :lol:
 
Član
RE: Golf III enesss...(13.april , svasta nesto )

Ma enese meni je golf prelijep :) pusti ga jos to malo sto si naumio i neces se pokajat :D daj nam slike sa retrovizorima :D
 
Legend
RE: Golf III enesss...(13.april , svasta nesto )

Outrage je napisao(la):
Ma enese meni je golf prelijep :) pusti ga jos to malo sto si naumio i neces se pokajat :D daj nam slike sa retrovizorima :D

hvala druze , ama obavezno cu , .... dok sjedne novi auspuh i retrovizori , slike cu postaviti ;)
 
RE: Golf III enesss...(13.april , svasta nesto )

brutala od golfera,svaka cast.
ja nemogu nabaviti prednji spojler od gti a ne americki,uffffff a puno mi je lepsi americki!
pozzz
 
Član
RE: Golf III enesss...(13.april , svasta nesto )

vidi se da je auto radjeno po pravom ukusu,sve mi se svidja,mozda se malo od svega odudara ona bijela folija na vrhu sofer sajbe,,al to je samo sitnica...... ma auto je extra;)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(13.april , svasta nesto )

@ zlatko : gti spojlercice mozes naruciti u skoro svakim auto dijelovima ako ih nema za odmah kupiti , dodje ti oko 50KM

a za ovu americku,prava rijetkost al se i meni vise svidja + je niza pa ne grebem sa njom na svakom koraku....ajoj telefona ,....goriva sto sam trazio dosta sam potrosio , bolje da ne znas heh ;)

@ dzeni : hvala druze , u pravu si , ali iz jednog razloga je ne skidam.......nisam jos nebo unutra presvukao u kozu , sive je boje i glupo izgleda,a ova nalja je pokrije pa .....sramota jbg heheh , otom potom i nebo i maska ce u kozu , ali sve odjednom se ne moze nikako financijski stici ,sve te sitnice kostaju ako hoces da dobro ispadne ;)
 
RE: Golf III enesss...(16.april )

Daj ti njega jos u pod moj sinko :D Nemoze to takoo!!! Ja to hocu da bude tacno pod rubom, najmanje samo jedan mali prst da se moze zavuci.. :D
 
Član
RE: Golf III enesss...(16.april )

bas lijep golf, svaka cast... ja bih mozda samo zatamnio sve :icon_smile:
 
Top