VW Golf mk2

VW Golf mk2

Super si poceo , polako , mali savjet skini te okvirove od tablica i zaljepi tablice direktno sa ljepilom za sajbu....(bar je meni ljepse)
 
Član
Jel se smije pitati kolko ti je kesa uzeo za "ksenone"?:icon_question:
Nekidan sam kupio sebi nove farove,standardne golfove,pa bi bilo fino da to kompletiram xenon-ima.

p.s Predobra ti je maska,tesko je to nac' ;)
 
Član
STREET-STORMS je napisao(la):
Super si poceo , polako , mali savjet skini te okvirove od tablica i zaljepi tablice direktno sa ljepilom za sajbu....(bar je meni ljepse)

Samo opusteno :icon_smile: lijepiti cu sigurno kad budem spojler stavljao, poslije poliranja ;) (samo nzm ko ce ih poslije skinuti :icon_twisted: )

sinisha92 je napisao(la):
Jel se smije pitati kolko ti je kesa uzeo za "ksenone"?:icon_question:
Nekidan sam kupio sebi nove farove,standardne golfove,pa bi bilo fino da to kompletiram xenon-ima.

p.s Predobra ti je maska,tesko je to nac' ;)

Platio 130KM bi-xenon (kratka i duga), rodjak mi je ugradio, tako da to nisam plaćao :icon_smile: vjeruj mi nisam zazalio, farove oborio da ne smetaju, ali vidljivost bolja 100x, sijaju kao i prvi dan, mada ih cuvam (ne palim ih bezpotrebno i na kraćim relacijama :D )
Hvala, i meni je slucajno izletila,a predhodna bila tzv "mala privreda" pa je bilo prostora sa strane sto me nerviralo, a kad ugrabim vremena kupujem sijalice i kopčam da i dupli ferceraju :cool:
pozdrav ;)
 
Član
ekstra stvar ;) :cool:
od sta je naslonajc i ja sebi trazim ali necu ove jeftine bezveze :icon_smile:
znam da moze od venta nekog ;)
 
Član
dobro sjelo bas mi se svidja od kojeg si auta izvadio...i ovaj branik osvjezi malo sprejom spram maske mi izgleda blijedo...;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
ekstra stvar ;) :cool:
od sta je naslonajc i ja sebi trazim ali necu ove jeftine bezveze :icon_smile:
znam da moze od venta nekog ;)

hvala :icon_smile: Ja sam ovo nasao od Passata 4, amerikanca...ali mislim da i neke Golf 3 i Vente ovo imaju ;)

enesss je napisao(la):
vazno da je dobro upasovano i da nije kina krom :cool: samo tako druze ;)

Ma samo fabrika :icon_smile: hvala drug ;)

soffa je napisao(la):
dobro sjelo bas mi se svidja od kojeg si auta izvadio...i ovaj branik osvjezi malo sprejom spram maske mi izgleda blijedo...;)

Uklopilo se nekako :lol: Passat 4 vr6 amerikanac :icon_biggrin: uskoro cu farbati neke dijelove pa ce se osvjeziti ;)
 
Član
Odavno se nije pisalo...uradjeno par stvari pa da podijelim...

Na zadnjim desnim vratima se gulila boja, nisu uradjena na vrijeme kako treba :icon_sad: Pa sam bio prinudjen kupiti nova i uraditi ih...

Ovako su izgledala stara, 'ladno su se mogla "oguliti", na slikama nije nesto ali uzivo 100x gore izgleda :icon_twisted:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Te su uzeta "nova" vrata :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

I finalni proizvod :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us

Te zalijepljena tablica, mnogo ljepše po meni i uradjeno LED osvjetljenje (takodje se sredjivao zadnji lim oko znaka i zadnje šajbe, na nekim mjestima bilo koroziralo pa se i to sredilo usput ;) ) :icon_biggrin:



Uploaded with ImageShack.us

Zatamljene štope (na slici nije nesto, uzivo 100x bolje izgleda ;) )



Uploaded with ImageShack.us

I da, došao sam u posjed originalnih el podizača sa prekidačima i dijelom instalacije :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us


Radjene su jos neke sitnica ali nisam uspio pohvatati, drugi put ce ;)

Do kuckanja :123:
 
Član
Fini radovi drug,samo naprijed ;)
Gdje ces staviti ele.podizace ako nemas votex konzolu,mislim prekidace kak oces staviti?
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Fini radovi drug,samo naprijed ;)
Gdje ces staviti ele.podizace ako nemas votex konzolu,mislim prekidace kak oces staviti?

Hvala ;) Nasao sam je, ali nikako da se dogovorim da mi je drug posalje...zamislio sam u nju, ispod satića. Ovi prekidači su sa kućištima i idu u zadnje a danas sam kupio još 2 za naprijed...sveukupno fali mi jos 2 prekidača + 1 - blokada zadnjih i prednji podizači da kompletiram i konačno postavim :icon_smile: pozz
 
Top