VW Golf mk2

VW Golf mk2

Član
Nesto se malo kupovalo pa rek'o da se prikaze :icon_biggrin: kupljena origigi maska sa duplim farovima (naravno hella) i dobio jos 2 velika fara :icon_smile: Cim bude slobodnog vremena postavlja se :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
:123:
 
fin golf imam i ja Madison-a samo dosta jaceg nego sto je tvoj sto se tice sjedista i tapacirunga ista boja i platno samo u mene 1.8 motor 66kw i automatik ipak vozilica za 10 ;)
xenoni su ti ;) ja ih imam ugradjene vec godinu iste takve samo mogu reci vrijede svake marke a nadam se da si progledo po noci kad si ih ubacio :lol:
sretno u daljim radovima i samo polahko ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
fin golf imam i ja Madison-a samo dosta jaceg nego sto je tvoj sto se tice sjedista i tapacirunga ista boja i platno samo u mene 1.8 motor 66kw i automatik ipak vozilica za 10 ;)
xenoni su ti ;) ja ih imam ugradjene vec godinu iste takve samo mogu reci vrijede svake marke a nadam se da si progledo po noci kad si ih ubacio :lol:
sretno u daljim radovima i samo polahko ;)

Hvala drug :icon_smile: xenone sam odmah isplanirao i stavio, pa kad bude pogodno stavljaju se i ovi noviteti, prvenstveno jer mi jedan far los, ne drzi kako treba imam osjecaj kao da trese sijalicu pa da ne sje*e xenon :icon_biggrin: masina kakva takva je, mozda nekad drugi motor, ali cilj mi je sminka, da se mogu gotiviti i slicno :icon_smile:

bad_look je napisao(la):
A jel ovo org crvena ččiza ako jeste svaka ti čast...pozzzzz

Lik je sklapao dvojku sa origigi dijelovima zato nisam dao da mi promakne...origigi maska + hella farovi i za nevjerovatnu cijenu dobio i velike farove (ovim putem zahvalnica opet ide clanu Dejan 16v) ;) moja maska ne valja, sa strane ostane prostora pa me nervira a ćizu sam ionako imao u planu tako da je ovo ugodno s korisnim :cool: pozdrav ;)
 
Član
bad_look je napisao(la):
A sretbik si pravi maska je za 10......imal još kakvih dijelova ..hehehe...pozzzzzz:cool:

hehe :cool: lik prepravlj'o na rally front, kad je vidio kako izgleda ovo sigurno nece vracati :lol: ako bude sta korisno javim ti, naravno samo orig.! :cool:
 
Član
Dobra al bi bolje an nekoj boji staljala d anije crven aradi izražaja čize npr bije ili crna.....al maske je vrh nema šta...pozzzz:cool:
 
Član
Jes', upravu si....meni je bitno da je popunila supljine sa strane, stoga sam ganjao original...zato je ko bombona ;) ko zna mozda se nekad vrati na staro, sad neka malo za promjenu :icon_smile:
 
Top