VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Ma samo vrati kako je bilo i to je to :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Amer13 je napisao(la):
Ma samo vrati kako je bilo i to je to :cool:

Ma ja,hocu cim imao vremena ;)
Taman usput da predjem tj.osvjezim stare retrovizore :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Nisu ovi retrovizori za tvog golfa :icon_smile:

poslusaj mene a uradi kako oces :icon_smile::icon_smile:
imam ovakvog golfa,nemalim pa ista boja
uzmi samo ofarbaj retrovizore u boju auta,lajsnu iznad tablice isto u boju auta,skini okvire za tablicu
i fino mu stoje kristalni farovi i mali i veliki(naravno kineski :lol::lol:)

:cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

boleM je napisao(la):
Nisu ovi retrovizori za tvog golfa :icon_smile:

poslusaj mene a uradi kako oces :icon_smile::icon_smile:
imam ovakvog golfa,nemalim pa ista boja
uzmi samo ofarbaj retrovizore u boju auta,lajsnu iznad tablice isto u boju auta,skini okvire za tablicu
i fino mu stoje kristalni farovi i mali i veliki(naravno kineski :lol::lol:)

:cool::cool:

Vijdeti cu,mozda i ofarbam retrovizore u boju auta ali neka sada ide prolejce i radovi laganini ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Skrabo je napisao(la):
boleM je napisao(la):
Nisu ovi retrovizori za tvog golfa :icon_smile:

poslusaj mene a uradi kako oces :icon_smile::icon_smile:
imam ovakvog golfa,nemalim pa ista boja
uzmi samo ofarbaj retrovizore u boju auta,lajsnu iznad tablice isto u boju auta,skini okvire za tablicu
i fino mu stoje kristalni farovi i mali i veliki(naravno kineski :lol::lol:)

:cool::cool:

Vijdeti cu,mozda i ofarbam retrovizore u boju auta ali neka sada ide prolejce i radovi laganini ;)

neces pozalit sigurno,i obavezno i lajsnu iznad tablice u boju auta ;)
 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

samo vrati fabricke, a fino bi bilo da ofarbas lajsnu iznad tablice u boju auta i retrovizore, ja kad sam na bijelom ofarbao lajsnu dosta ljepse izgleda ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

stefan je napisao(la):
samo vrati fabricke, a fino bi bilo da ofarbas lajsnu iznad tablice u boju auta i retrovizore, ja kad sam na bijelom ofarbao lajsnu dosta ljepse izgleda ;)

necu da farbam po autu nista jer je isada fabricki lak na njemu pa se za to najvise mislim ;)
Ovi ce ici na prodaju retrovizori,vracam fabricke cim prije mogao..I idu onda akda cu vec morati skidati tapacirunge i najlone ugradnja ele.podizaca vec sam u nekoj semi pa cemo vidjeti ;)
Da se uklopi sva sa vortex konzolom i uzeti dva satica jos za vortex :123: :123:
 
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Nije vortex nego votex...
Poslusaj moj savjet i radi ono sto se tebi svidja,nemoj slusati forum...vjerujem da si te retrovizore kupio zato sto su se tebi svidjeli,a sad ces ih skinuti jer tako forum kaze?
Ne kuzim,jel sredjivas auto za svoj gust ili gust bh tuninga?
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

dzinn16v je napisao(la):
Nije vortex nego votex...
Poslusaj moj savjet i radi ono sto se tebi svidja,nemoj slusati forum...vjerujem da si te retrovizore kupio zato sto su se tebi svidjeli,a sad ces ih skinuti jer tako forum kaze?
Ne kuzim,jel sredjivas auto za svoj gust ili gust bh tuninga?

Ja sam mislio da je votex uvijek ali kontam vortex forum ima,sta ja znam.Neko kaze vortex neko votex :icon_rolleyes:
I pisao sam votex pa onda ispravim na vortex ;)
Hvala velika,tvoj svajet i misljenje cijenima uvijek i u svakom pogledu.
Sto se tice retrovizora,meni su se svidili na duji od GTI FAN-a,uezo ove stavio na auto i nekako mi cudno i neobicno ali opet fino.Bas svakoga koga sam upitao je rekao da su bolji fabricki :icon_confused:
Necu da djidjam auto nekim stvarima ali ne moze bez toga izgleda.Samo sto vecina ne zna razliku ovih retrovizora i onih pijacarskih sa led diodama sa strane.Uglavnom imam jos za uzeti ele.podizace pa cu vijeti onda sta cu i kako.Imam par nekih sitnica u glavi koje ce auto dosta izmjeniti ap cemo da vidimo.
Veliki pozdrav ;)
 
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

To kazu zato sto sada svi furaju OEM i kome se svidja i kome ne....nekako imam dojam da je taj stil tuninga prihvatilo previse ljudi nekako na silu....i ja se recimo osobno vracam polako na taj OEM ali ako se meni osobno svidja neki detalj ja cu ga ostaviti na autu pa makar bio od stojadina,bez obzira sto se nikome ostalom ne svidja;)

Tko gleda retrovizore:lol:
20f6m37.jpg
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

dzinn16v je napisao(la):
To kazu zato sto sada svi furaju OEM i kome se svidja i kome ne....nekako imam dojam da je taj stil tuninga prihvatilo previse ljudi nekako na silu....i ja se recimo osobno vracam polako na taj OEM ali ako se meni osobno svidja neki detalj ja cu ga ostaviti na autu pa makar bio od stojadina,bez obzira sto se nikome ostalom ne svidja;)

Tko gleda retrovizore:lol:




E to,bas svak,kaze OEM zakon :icon_confused:
Pa po cemu ce se biti onda originalno :icon_question:
npr.3 golfa2 jedan kraj drugog,razlikuju se samo po boji :D
Jest da valja OEM,to i ja furam ali kao sto ti kazez ubacis nsto svoje ;)

p.s ovo je ta razlika duboki i pltiki branici :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
a jbg to je mana OEM-a :D ,a razlikuju se samo po felgama i boji ;)

Pa ja,zato ja malo rokam naljepnica,zastitu na haubu,retrovizore i sl..Ali necu vise,za sada je to to..Dogovorio sam elektricne podizace u subotu mi dolaze ak osve bude po planu..Idu odmah u autu i upasovanje u votex konzolu..Onda mozda vracanje retrovizora odmah usput,stavljanje lipe i mozda skidanje iza znaka BIH,ici ce sliek radova i uradjenog abd ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Lagano se ide ka cilju :cool:
Lajsne sve ofarbane,obrve,branici,vracn GTI lip..

Sada hocu da skidam okvir tablice ida je stavim direkt na gepek..Silikon ili dvostrano ljepilo :icon_question:
Skinule se i blatarice,jos idu elektricni podizaci,dva satica u votex konzolu,16bbs i jos sitnica kojih..vracanje starih retrovizora koji su sada kao novi jer sam ih takodjer presao malo ;)
Osvjezavanje prednjih brisaca ce ici isto ;)
Skidaju se djidje lagano,kockice sa retrovizora..Samo nezz bili zadnji znak u crno ?

rcx1vextqx7ykouyp39r.jpg
[/URL][/img]
7ub5yuhwtq922lfrlv6.jpg
[/URL][/img]
q42roorj4h8wav9nl8ip.jpg
[/URL][/img]
cn70ozirnf9e4ab394.jpg
[/URL][/img]
ffygljm0eq1rcn6uhzy.jpg
[/URL][/img]
cad5i3zgv1q0dokv3to.jpg
[/URL][/img]
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

dobro ti ovo ide nebi valjalo da ga zamazes i ja sam tako isto na svom golfu vise od pola ga poljepio novinama..hahha:lol::lol:......aaa kad to radis osvjezi i plastiku povis tablice i ja sam....ulgv....sretno u nastavku radova;)
 
Top