VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

bad_look je napisao(la):
Extra samo si trbao zamjeniti ove čukice sa podizačima kao kod mene mnogo je lakše prozore dizati spuštati...pozzzz:cool:

E to sam se mislio ali nije bilo u donjem dijelu ostavljeno fino za cukice da upane plastika jer ima one zakacke sa strana a ovako se ne vide sarafi od blende,taman fino ;)

stefan je napisao(la):
moram se i ja zadati da nadjem podizace, ali tesko naci sve u kompletu za 4 vrata ali iskopacu ja negdje i njih ;)
fin update ;)

Pa jeste ali eno imaju u Anesa za zadnja vrata a imaju u mene za prednja ali od stare tipe golfa pa ako si voljan prepravljati dogovorili bi se nije problem ;)
 
Legend
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

ma ne mogu vise prepravljati preko glave mi je prepravki :icon_smile:
ako ne uspijem naci onda cu nesto improvizovati
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

stefan je napisao(la):
ma ne mogu vise prepravljati preko glave mi je prepravki :icon_smile:
ako ne uspijem naci onda cu nesto improvizovati

Ma jasta je nego preko glave,zato te i pitam da vidim da nemas jos malo nesto zivaca :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Cisto da ne ode u zaborav jedna od dns,na krovu se vidi plastika ispod volana,jer je rastavljeno sve ceka se ugradnja tj.prepravka elektricnih podizaca te ugradnja ;)

cfmxl3t8tmym8r936us3.jpg
[/URL][/img]

p.s.bilo je par prepravka pozadi i u gepektu ali biti ce slika kada se ugrade podiazci i stave 16´felge ;)..
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Odlican svidja mi se sto su pltiki branici i to...jesi razmisljao da ostavis samo lajsne i stavis nazad "polu rubove" i jos kad bi stavio karambolke sa crom lajsnama bio bi odlican : )
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

MeBeSad je napisao(la):
Odlican svidja mi se sto su pltiki branici i to...jesi razmisljao da ostavis samo lajsne i stavis nazad "polu rubove" i jos kad bi stavio karambolke sa crom lajsnama bio bi odlican : )

Nisam to ni kontao,sto se tice chrom lajsna na branicima,jesam kontao ali nije to ovaj stil nekako,ni boja,ni enterijer,to je vise oldschool za mene..

Nazad sam ofarbao znak i logo BIH u crno bas je dobro sada,ide ubrzo skidanje okvira tablice ali me malo strah sto se tice toga da mi ne spane :icon_confused:
Pa felge,podizaci,poliranje jedno dobro i to je to ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Extra drug samo nek se radi..:cool:
Kad ce taj ljetni setup nema više zime u Mostaru..:D
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Skrabo je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
Odlican svidja mi se sto su pltiki branici i to...jesi razmisljao da ostavis samo lajsne i stavis nazad "polu rubove" i jos kad bi stavio karambolke sa crom lajsnama bio bi odlican : )

Nisam to ni kontao,sto se tice chrom lajsna na branicima,jesam kontao ali nije to ovaj stil nekako,ni boja,ni enterijer,to je vise oldschool za mene..

Nazad sam ofarbao znak i logo BIH u crno bas je dobro sada,ide ubrzo skidanje okvira tablice ali me malo strah sto se tice toga da mi ne spane :icon_confused:
Pa felge,podizaci,poliranje jedno dobro i to je to ;)

Ma skini znak skroz, nabavi onaj s magnetom i stavljaj po potrebi ;) pa dobro onda izvuci i nazad cizu il ukini naprijed :)

a na polu rubove sam mislio ovako nesta..na ovaj stil ide ;)

http://files.vau-max.de/gallery_pictures/2012/06/66-golf-mk2-bbs-vwcc-tuningo.jpg
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Jurke je napisao(la):
Extra drug samo nek se radi..:cool:
Kad ce taj ljetni setup nema više zime u Mostaru..:D

Ma sve se kanim dan-dva mozda i 7 :D.Imam ispita,obaveza nekih,ne mogu evo ni da podizace ugradim :cool:
Moram nabaciti dvije nove gume na njih pa i to,ali imam sve spremno ;)
Sto prije to radim:felge,tablica,podizaci,poliranje ;)

MeBeSad je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
Odlican svidja mi se sto su pltiki branici i to...jesi razmisljao da ostavis samo lajsne i stavis nazad "polu rubove" i jos kad bi stavio karambolke sa crom lajsnama bio bi odlican : )

Nisam to ni kontao,sto se tice chrom lajsna na branicima,jesam kontao ali nije to ovaj stil nekako,ni boja,ni enterijer,to je vise oldschool za mene..

Nazad sam ofarbao znak i logo BIH u crno bas je dobro sada,ide ubrzo skidanje okvira tablice ali me malo strah sto se tice toga da mi ne spane :icon_confused:
Pa felge,podizaci,poliranje jedno dobro i to je to ;)

Ma skini znak skroz, nabavi onaj s magnetom i stavljaj po potrebi ;) pa dobro onda izvuci i nazad cizu il ukini naprijed :)

a na polu rubove sam mislio ovako nesta..na ovaj stil ide ;)

http://files.vau-max.de/gallery_pictures/2012/06/66-golf-mk2-bbs-vwcc-tuningo.jpg

Ma znam ja na sta si kontao ;)
Nego nije to ovaj stil,a pozadi necu da stavljam cizu,nije GTI,ovo je samo malo ukrasavanje prednjeg dijela
;)
Hvala na prijedlozima,mozda nekada masku bez znaka ali mi je nekako bezveze,svak to fura,hocu malo nesto drugacije,ali necu da ode u zestoki cuning :D.U nekim granicama da bude :cool:
OEM-CUNING style :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Fino je spušten koje su ovo opruge sviđa mi se...pozzzz:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Lagano se ide ka zamisljenom :cool:
Oprao se prije kise i uradilo pozadi nesto,sada ce ici okvir van pozadi,za naprijed cu jos vidjeti.Ova naljenica bijela na zadnjoj sajbi takodjer van ;)
Tablicu cu najvjerovatnije probusiti i staviti jer me strah nesto lijepiti necu da mislim ;)
Felge se stavljaju takodjer za koji dan i mozda skidanje kuke ;)

7a2y94kupu8zx3kna9qu.jpg
[/URL][/img]
6n0knn73iffh22b3xnd5.jpg
[/URL][/img]
xmdevp2hgerrictg0is.jpg
[/URL][/img]
 
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Ja bih skinuo okvire...zalijepi je slobodno u mene je tako godinama.
Valjalo bi skinuti i ovu antenu i postaviti onu na krov i GTI nastavke na lonac:icon_smile:

PS promijeni naslov...felge su u livnu ima 100godina :)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Ma ja sam je ljepilom za šajbe na 3-4 mjesta, kasnije pokušavao sam da je "otkinem" ali neće tako da sam miran ;) Ja sam razmisljao o traka, dosta ih kaže tako da su uradilii pa im drži, ali opet na tebi je izbor :icon_smile:
Autić naravno k'o bombona :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo,felge Powertech 15´8J et15 str.50

Ma traka dvoslojna eno je na autu 2 godine drži nema šanse otkinuti tablicu..naprijed sam pojačao šarafima...pozzzz:cool:
 
Top