VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo by Skrabo--Update ZASTITA-bra--str.30 ;)

Stavi bijele zmigavce u blatobranima da se uklapaju sa ovima u branicima naprijed, i bas bi mu dobro doslo ono na maglenke :cool:
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo by Skrabo--Update ZASTITA-bra--str.30 ;)

sandy_mo je napisao(la):
Stavi bijele zmigavce u blatobranima da se uklapaju sa ovima u branicima naprijed, i bas bi mu dobro doslo ono na maglenke :cool:

A bi bgm,moram se cuti sa col3.tom da vidim za ove SMD pozicije,pa idu opruge abd,pa cu jedan dan doletiti da ovo uradimo sa maglenkama,samo nema se vremena trenutno :icon_rolleyes:
 
RE: Golf GTD mk2 koža,servo by Skrabo--Update ZASTITA-bra--str.30 ;)

viđe ti mašinu jučer u Gradacu,pravo fina uživo :cool: ,jedino bih ja skino onaj BiH kromirani znak i stavio normalni,onaj mi je kičav puno ,samo puno ono 70 kunića 7 sati,u Makarskoj 30kn čitav dan :D
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo by Skrabo--Update ZASTITA-bra--str.30 ;)

Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
viđe ti mašinu jučer u Gradacu,pravo fina uživo :cool: ,jedino bih ja skino onaj BiH kromirani znak i stavio normalni,onaj mi je kičav puno ,samo puno ono 70 kunića 7 sati,u Makarskoj 30kn čitav dan :D

Aha,hvala velika jeste bila je u Gradacu :cool:
A nezz vidjeti cu..moram sada,GTi opruge stavlajti uzeti lijevu manzetnu,dvije prednej solje i lezajeve te zadnje amortizere pa onda ide malo jos cuning :cool:
Stavljene su SMD poziciji sa 25 dioda..sve pohvale :D
 
RE: Golf GTD mk2 koža,servo by Skrabo--Update ZASTITA-bra--str.30 ;)

uh druže potrefismo se u minutu,taman se vratio iz pećine :cool: ,nek bude sve kako si napiso i svaka čast na dosad uradženom ;)
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo by Skrabo--Update ZASTITA-bra--str.30 ;)

Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
uh druže potrefismo se u minutu,taman se vratio iz pećine :cool: ,nek bude sve kako si napiso i svaka čast na dosad uradženom ;)

I ja isto :cool: :cool:
A hvala :icon_smile:
 
RE: Golf GTD mk2 koža,servo by Skrabo--Update ZASTITA-bra--str.30 ;)

fino si ga uradio, svidjaju mi se ta sjedista ;)
 
Član
RE: Golf GTD mk2 koža,servo by Skrabo--Update ZASTITA-bra--str.30 ;)

Update jedan:

Ide ova stvarcica naprijed(vec je uzeta)
d9pypngh5d0cwopzu39x.jpg
[/URL][/img]
esuv5wmdk4j371y6d40.jpg
[/URL][/img]

Onda uzete GTI opruge cekaju montiranje,uzeti zadnji amortizeri novi,trebam vidjeti da l ise oni moraju mijenjati ili gumice na mostu,desna solja i aksijalni te lijeva manzetna..I ako negdje ispanu prednji zvucnici 13cm to bi bilo to do daljnjeg :cool:
Uskoro slike svega nabrojanog :D
 
BHT Ovisnik
RE: Golf GTD mk2 koža,servo by Skrabo--Update ZASTITA-bra--str.30 ;)

zanimljivo,da li ovo moze na svako auto,posto si platio:icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

ima na ebayu a i na piku sam gledo da se naruci moras izmjerit velicinu svojih klijesta i ona se samo zalijepi nekim dobrim lepilom,gdje si ti ove nabavio i koja je velicina uzeo bi i ja samo moras paziti radi felgi da kasnije ne trlja...;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

soffa je napisao(la):
ima na ebayu a i na piku sam gledo da se naruci moras izmjerit velicinu svojih klijesta i ona se samo zalijepi nekim dobrim lepilom,gdje si ti ove nabavio i koja je velicina uzeo bi i ja samo moras paziti radi felgi da kasnije ne trlja...;)

Evo izgleda ribati ce mi kad ih stavim :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
Spilati cu ih motofleksom i nekako probati upasovati za koji dan :D
A uzeo na piku polovne za 20KM :cool:

CoL3 je napisao(la):
zanimljivo,da li ovo moze na svako auto,posto si platio:icon_biggrin:

a evo nezz meni malo riba :icon_rolleyes:
20KM druze polovne uzeo :D
 
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

Skrabo je napisao(la):
soffa je napisao(la):
ima na ebayu a i na piku sam gledo da se naruci moras izmjerit velicinu svojih klijesta i ona se samo zalijepi nekim dobrim lepilom,gdje si ti ove nabavio i koja je velicina uzeo bi i ja samo moras paziti radi felgi da kasnije ne trlja...;)

Evo izgleda ribati ce mi kad ih stavim :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
Spilati cu ih motofleksom i nekako probati upasovati za koji dan :D
A uzeo na piku polovne za 20KM :cool:

CoL3 je napisao(la):
zanimljivo,da li ovo moze na svako auto,posto si platio:icon_biggrin:

a evo nezz meni malo riba :icon_rolleyes:
20KM druze polovne uzeo :D




Minimalna felga za te gluposti mora biti 16"
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

^ ovo sto je Dzinn napisao najmanje 16ka mora bit i to opet kod 16ke ovisi od ET-a, kolegi je na 16kama ovo strugalo i morali smo skidati ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

sandy_mo je napisao(la):
^ ovo sto je Dzinn napisao najmanje 16ka mora bit i to opet kod 16ke ovisi od ET-a, kolegi je na 16kama ovo strugalo i morali smo skidati ;)

Ja mislio da imaju neki modeli ovoga da mogu na 15 felge :icon_sad:
Mozda je upasujem nekako :cool:
 
Top