VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

ArminM je napisao(la):
odlicne felge, puno bolje od prijasnih. jos vise ce doci do izrazaja kad auto malo spustis;)

Naravno,abd sutra ide to na red.Onda uzimam jos dvije gume 205/45 izgleda jer nema 195/45,a ako ima skupe do bola :cool:

Narucene mrezice za vrata(onda idu zvucnici)cize sa branika idu na farbanje,msm skidaju se pa se farbaju branici :icon_biggrin:
Felge kontam farbati u neku kombinaciju boja ;)
Iza idu distanceri 15mm i to bi bilo to..Uzeta blenda od klime isto,odmah stavljena :D

stefan je napisao(la):
dobre su felge nisi pogrijesio sto si ih uzeo ;)

Nisam i ja mislim,sam osto sada ima 3 para felgi a nezz sta cu i kako :cool:
 
BHT Ovisnik
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

odlicno,sad jos spustanje i ono ce ga promjeniti za nepovjerovati:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

CoL3 je napisao(la):
odlicno,sad jos spustanje i ono ce ga promjeniti za nepovjerovati:cool:

Abd sutra ako sve bude po planu ;)
nego vidim BMW se uzeo :icon_biggrin:.Nek je sa srecom i da sluzi ko ga god vozio :cool:
Samo je ipak malo skuplji ;)
 
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

ova boja auta ide odlično sa zlatnom kombinacijom, tako da felgice u zlatnoj boji bi sjele taman....samo mi nekako imaš previše detalja na masci te pogotovo na zadnjem kraju ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

im-mijo-g2 je napisao(la):
ova boja auta ide odlično sa zlatnom kombinacijom, tako da felgice u zlatnoj boji bi sjele taman....samo mi nekako imaš previše detalja na masci te pogotovo na zadnjem kraju ;)

To jest drug za sada vise nista ne diram jos cize izvuci bojom..Kako si ti radio??
Dns leglo spustanje napokon :D


edo_benz je napisao(la):
samo ga zakucaj i amin :cool:

Evo ga vise AMIN :cool:
BEFORE
kv3ds83aiyt6slamx8b.jpg
[/URL][/img]
sg4e52n8sc05z6hej9t8.jpg
[/URL][/img]
AFTER
jld3ckdox4rwatxl04v.jpg
[/URL][/img]
rkhde7x85mxqqkuvi36p.jpg
[/URL][/img]


BEFORE :cool:
suf278c92upaqcf1vmn7.jpg
[/URL][/img]
fe1ryanpu117v2sxn37.jpg
[/URL][/img]

AFTER
q0vlfcgordur87o5sq5a.jpg
[/URL][/img]
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

skini tu lajsnicu iznad farova da dodje ta ciza do izrazaja i znakice sa maske i bit ce bolji :)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

jebalo te before after slikaj jednu iz daleka s novim felgama tako nista nevidim jel before il after :lol:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

GTI FAN je napisao(la):
Ljepa duja Skrabo ;) a 16 ke su pun pogodak.

Hvala drug evo leglo je lagano u pod mozda jedno 3,5cm,nisam siguran.Ugl.sada mi je udobniji,laksi na volanu ma ekstra ;)

MeBeSad je napisao(la):
skini tu lajsnicu iznad farova da dodje ta ciza do izrazaja i znakice sa maske i bit ce bolji :)

Ma necu to,sto mroa svaka duja biti ista :icon_question:

edo_benz je napisao(la):
jebalo te before after slikaj jednu iz daleka s novim felgama tako nista nevidim jel before il after :lol:

e jebga ovo je brzinski i u garazi idu slike za koj idan nemam vremena da slikam dns vise ;)
Ubrzo idu zvucnici u vrata,ciza se farba i nabacivaju 16 i to je to :cool:
 
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

odradio sprejem lipo zaštitio i oboja... al moga mi obrvu za promjenu skinuti jer je višak, a nikako ne ide na plitke branike... i daj malo bolje slike :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

im-mijo-g2 je napisao(la):
odradio sprejem lipo zaštitio i oboja... al moga mi obrvu za promjenu skinuti jer je višak, a nikako ne ide na plitke branike... i daj malo bolje slike :cool:

Obrvu ne skidam,mozda kad obojim sve onda.Jesi l inabacivao plastik prajmer.
ja cu vjerovatno palstik prajmeerom pa bijelom bojom pa crvenom da bude svijetlije malo..A biti ce slika boljih naravno za koji dan abd :icon_smile:

Ako ih radio koju mi kombinaciju predlazete,nebi ih polirao nemam zivaca.Kad bi kombinaciju sa poliranje onda bi isla neka boja bijela ili nesto..

9xvh1a9qp7b9axlqltvq.jpg
[/URL][/img]
b1j8jhpzjxo7use8xapf.jpg
[/URL][/img]
myjmg22xqmy2t7ygqinh.jpg
[/URL][/img]
mj5dskr3whtxmx2tvqf1.jpg
[/URL][/img]
uzyfwxnaalrupakn0vb0.jpg
[/URL][/img]

Crveno-crno ili zlatno-bijelo(sivo) :icon_question:
Ili ako vi imate neko sliku i finu kombinaciju :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTD koza,servo by Skrabo

crveno crno a daj slike pa da odradimo u PS mada ova zadnja slika felgi je eebiga...:D
 
Top