VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
u dilemi sam, bio sam zagrijan za ovog g60 pravo, al svaki dan sve manje, velik je to problem.. kad krene ebavat..
Nisam ni ja ljubitelj g 60 nisu se navodno pokazali bas kvalitetni to je ali znas kakvo je kod nas odrzavanje a ovaj je ko nov u pm,covjek ga je restaurirao,da imam lovu nebi se dvoumio ali obolio sam od kronicnog besparitisa.:lol:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

GTI FAN je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
u dilemi sam, bio sam zagrijan za ovog g60 pravo, al svaki dan sve manje, velik je to problem.. kad krene ebavat..
Nisam ni ja ljubitelj g 60 nisu se navodno pokazali bas kvalitetni to je ali znas kakvo je kod nas odrzavanje a ovaj je ko nov u pm,covjek ga je restaurirao,da imam lovu nebi se dvoumio ali obolio sam od kronicnog besparitisa.:lol:

od kroncinog kokuzluka :p
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

upravu ste to za g60 da nije neka sreca ali je ipak pravi svabic sa njim a ovom autu samo tako nesto fali ...inace cista 10-ka..poz:cool:;):lol:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

oooo fino fino znaci kupio si sa pika onaj lonac od gti-aaa ;) znaci ipak se ide na foru GTI oprema GTD motor :D :cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

hahahah, tako nekako, hbga onaj moj nastavak je vise prop'o ko kauc, nista od njega..
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

hahhaha dobar spojler ja imam votexov od trojke sličan ovom, povelik je......A auspuh ko kod mene...odličan izbor...pozzzz:cool:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ja sam davno rekao da on zna sta hoce, i mozda ima vec odavno stosta pripremljeno samo suti, ne trci pred rudu:cool::cool:
dobro puki rece, zaostrava se zaostrava:icon_smile:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

sjaji se ko^ patak,golf kao uvijek prelijep
nego jesi sta radio oko rallye front-a ? hoce li se uklopiti bez prevelike muke
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project



Uploaded with ImageShack.us

premocno :cool:

A neka je napokon i taj spojler otiso od mene cekas ga pola godine :lol: sreca pa KOKI barata sa tom dostavom svaki dan pa on ti proslijedio ,treba ga malo sredit tamam kad budes farbo i auto ;)

Hoces li farbat srce felgi u koju drugu boju mozda opet zlatnu il neku sivu :icon_question::icon_smile:
 
Top