VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

zAaKy je napisao(la):
Jel se ovo prikuplja za rally-look
Ako jest, svaka čast

jeste, krenuo sam linijom lakseg otpora, prvo maska, pa kako budem sta nalazio, tako cu i uzimati.. u kompletu su jednostavno preskupe..
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ne vjerujem da cemo dugo cekati na rally front, ti si to vec davno smislio, samo sto to sad tek izlazi na vidjelo:cool::cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ArminM je napisao(la):
ne vjerujem da cemo dugo cekati na rally front, ti si to vec davno smislio, samo sto to sad tek izlazi na vidjelo:cool::cool:

vidjet cemo, znas sta trazim, ako izleti javi ;);)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Pozdravljam nabavku. ;)
Samo ako je MATTIG onda je OK, ako je neka druga zamjenska maska preporucujem ti na ne uzimas. Imao sam jednom prilikom MATTIG i sasvim je OK. Gledao sam i jos neke zamjenske koje su dobile deformacije.
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

hvala na podrsci, naravno MATTIG ;)

http://cgi.ebay.de/Mattig-Frontgrill-ohne-Logo-VW-Golf-2-Rallye-/390292173730?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5adf39f3a2#ht_2528wt_927
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

prilicno skup poduhvat ali ce da bude perverzija...izgleda ide se da golf bude uradjen na najbolji moguci nacin ;)
samo naprijed
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

meni je glupo sto ovo radis,ne znam zasto kao i svi ostali ne stavis prednji kraj od trice ili cetvorke,mislim da bi to predobro izgledalo i bio bi glavni u gradu...


















:D :D :D :D :D :D :D
Back to topic : Bice ovo perfektno kao i sve do sad sto je odradjeno :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

svaka cast za rely front podrzavam te makximalno i ja imam to u planu ...gde si nabavio masku?:cool::cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

FujiLO je napisao(la):
svaka cast za rely front podrzavam te makximalno i ja imam to u planu ...gde si nabavio masku?:cool::cool:

ebay
postavio sam dole ispod link, ukoliko neko bude htio narucivat..
najjeftinija sto se moze naci na ebayu, mattig, je 80€ + dostava
 
Top