VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Cuo sam se sa FujiLO, rece mi da on ima jedan viska, i da ce donijeti u Sa ako bude dolazio na skup, tako da cu to kompletirati, a za rezerve cemo se dogovorit da narucimo dado, skidaju mi stalno ove cepove :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
Cuo sam se sa FujiLO, rece mi da on ima jedan viska, i da ce donijeti u Sa ako bude dolazio na skup, tako da cu to kompletirati, a za rezerve cemo se dogovorit da narucimo dado, skidaju mi stalno ove cepove :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

ja sam svoje zalijepio sva 4 ljepilom od šajbe skino pragove i iznutra stavio dodatnu plastiku duzinski koja veže prag i čep i sve zalijepio ljepilom od šajbe a jos bolja opcija je smola iznutra i nema skidanja ili malo pripazi gdje ostavljas auto nema trece
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Liga je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
Liga je napisao(la):
Ma prava stvar... ;)

Koja ti je sijalica u faru? a koje si lece narucio?
jer ako je u corrado faru H7 na oborenom (na to mjesto ide leca) zasto si onda narucio H4 projektore????

jer ce mi biti kratko i dugo na jednoj strani, a gdje dodje dugo svijetlo ce mi bidi daylight :icon_smile:

nOke moj... odma da ti drug kaze 2 stvari:
1. ZEZNUO SI SE
2. ZEZNUO SI SE OPET...

(ne za projektore, nego za vrstu istih)

OBJASNJENJE:
1. nisi razumio pitanje koje sam ti postavio... u svakom slucaju ce ti biti sve na jednoj strani drug... jer svi OVI projektori su i sa dugim i sa oborenim svjetlom, jer na svim postoji motoric koji to regulise...

2. jedina razlika koja postoji kod projektora jeste to u koji far se montiraju, tj koju je sijalicu koristio far prije montiranja projektora... e sad, ako je H7 sijalica onda narucujes H7 projektore, ovo H7 ne znaci da je to samo oboreno svjetlo, nego oblik zadnjeg dijela projektora, jer se isti "uklapa" u LEZISTE sijalice koju je far predhodno koristio...

sto znaci da si ti trebao naruciti H7 projektore i onda imas Plug&Play sistem... jer su ako se ne varam sada kod tebe H7 na corrado farovima...
oovako Bogami... ima da se narezes koooo veliki... :icon_cry:

Evo ti objesnjenje u uputstvu od 3 koraka...

1...
http://i54.tinypic.com/fm6qyv.jpg

2...
http://i51.tinypic.com/k4jo2f.jpg

3...
http://i52.tinypic.com/20z74vt.jpg
...



Sto ce rec da nije kompatibilna rasvjeta sa instalacijom za swap u dvicu :D
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

dadao_style je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
Cuo sam se sa FujiLO, rece mi da on ima jedan viska, i da ce donijeti u Sa ako bude dolazio na skup, tako da cu to kompletirati, a za rezerve cemo se dogovorit da narucimo dado, skidaju mi stalno ove cepove :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

ja sam svoje zalijepio sva 4 ljepilom od šajbe skino pragove i iznutra stavio dodatnu plastiku duzinski koja veže prag i čep i sve zalijepio ljepilom od šajbe a jos bolja opcija je smola iznutra i nema skidanja ili malo pripazi gdje ostavljas auto nema trece

ma treba skopcat na 220v :D
kontao sam i ja lijepit, al mi nije jasno kad se zalijepe, kako stavit dizalicu :D
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

pravo fin golfic,jos samo aBd kada iskemijas prednji kraj i aBd kad legne neka bolja motorizacija u vidu 1.8T ili nesh slicno i onda ce da bude cakum pakum..

A mene interesuje ako se smije znat sto se ti netakmicis na styl-u,jer imas veoma doboro auto za toga
;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Sarajlic je napisao(la):
pravo fin golfic,jos samo aBd kada iskemijas prednji kraj i aBd kad legne neka bolja motorizacija u vidu 1.8T ili nesh slicno i onda ce da bude cakum pakum..

A mene interesuje ako se smije znat sto se ti netakmicis na styl-u,jer imas veoma doboro auto za toga
;)

hvala druze, bit ce i motorizacija, samo planiram da sto prije rijesim farbanje auta, i bolje uklapanje branika, lajsni, pragova, itd.. (to je razlog zbog kog se ne takmicim)

ima jos par sitnica da sredim, kao sto je gepek, unutrasnjost, a na kraju krajeva, style kao takmicenje mi nikad nije bilo interesantno, ne znam zbog cega.. vise volim ove ne takmicarske evente, gdje se jede i pije :cool::cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

eto vidio si, fakat sam planirao otic na remont pumpe preko vikenda, i vidi belaja..
najgore je sto ne znam smijem li vozit ovako auto do visokog, da to sredim.. :icon_confused:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

A sta ces, sve sto se vozi, mora da se i kvari i odrzava i sl. Nazovi Boschistu i prisloni telefon neka cuje pa ce ti on reci sta je i kako je, tako ti je najbolje ;)
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
pravo fin golfic,jos samo aBd kada iskemijas prednji kraj i aBd kad legne neka bolja motorizacija u vidu 1.8T ili nesh slicno i onda ce da bude cakum pakum..

A mene interesuje ako se smije znat sto se ti netakmicis na styl-u,jer imas veoma doboro auto za toga
;)

hvala druze, bit ce i motorizacija, samo planiram da sto prije rijesim farbanje auta, i bolje uklapanje branika, lajsni, pragova, itd.. (to je razlog zbog kog se ne takmicim)

ima jos par sitnica da sredim, kao sto je gepek, unutrasnjost, a na kraju krajeva, style kao takmicenje mi nikad nije bilo interesantno, ne znam zbog cega.. vise volim ove ne takmicarske evente, gdje se jede i pije :cool::cool:

vjeruj na neki nacin i ispravno razmisljas jer za sebe ga radis,a samo polako i pedantno i sve ce leci na svoje mjesto,svaka cast i nadam se da ce bosch pupma da proradi kako Bog zapovijeda,,sretno :cool:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

volim cuti da ima neki majstor da ovakve stvari posteno i kvalitetno odradi
drago mi je da je problem s Bosh pumpom rijesen, ides dalje sada:cool::cool:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

reci mi radi li za druge proizvodjace ili iskljucivo vag grupu,,
treba mi drugu na fordu da se odradi reparacija pa zato pitam,,
mozes na pm odgovoriti,, i usput i cijenu, zz;)
 
Top