VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

joj ja bi mu u interijer opalio tablu od mk4...jes da treba para ali vrijedi...:D od mk3 svako ima...:D
 
Početnik
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOke, ja bi rekao da je vrijeme da i ti kupis japanca kakvog :lol:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
heheh a jbg, ja sam je za sada ofarbao, a imam nekih planova za nju, vidjet cu i tu varijantu, nije losa, kad budem radio unutrasnjost da vidim bil se to moglo uradit, samo mi nesto suhva kako bi to neko uradio, ima dosta detalja..

Najbolje sam sebi radis, paltis ono sto ti ne mozes da oblizis, a sve sto mozes uzmes materijal, i sve potrebne dodatke i lagano, konzola nije problem, dobar sintelan (ne znam cim bi drugo lijepio) dosta zivaca i ujutro u 8 krenes lagano =)
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Nemoj raditi tu konzolu u kozu, jer ako ostalo ne uradis u kozi odudarat ce skroz. Bolje za sad samo ofarbaj nekako...
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

pa trenutno je kozna tabla (fabricki)
sjedista sam isto planirao radit u koza/platno tako da bi mozda tad i imalo smisla, ali cisto sumnjam da cu to radit, kao sto sam vec rekao, previse detalja, sumnjam da to iko moze uradit a da mi se svidja, ostalo bi sigurno negdje naborano, nedovoljno zategnuto bla bla..
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
pa trenutno je kozna tabla (fabricki)
sjedista sam isto planirao radit u koza/platno tako da bi mozda tad i imalo smisla, ali cisto sumnjam da cu to radit, kao sto sam vec rekao, previse detalja, sumnjam da to iko moze uradit a da mi se svidja, ostalo bi sigurno negdje naborano, nedovoljno zategnuto bla bla..

Da se dobro sjedista urade kozna znam covjeka koji je radio u VW i Peugeot, sad radi privatno gledao sam par njegovih radova, meni je isto radio, rekao bi da je fabrika cista. Uglavnom, fanatik je covjek sto se toga tice, ali citav interijer bez 1000-1500KM nece da radi. Tako da mislim da ti se ne isplati to raditi, jer ionako si vec dosta ulozio u auto, a kad se odlucis da prodas/zamjenis, sumnjam da ce se to isplatiti sve...
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

mislim da cu unutrasnjost radit kod esmera u visokom, bar je takav plan, vidjet cemo koliko sredstva budu dozvoljavala..
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

U pravu je covjek... kada je interijer u pitanju (kozni) ne moze se proci ispod 1000KM, sem ako mislis da ti raja samo na slikama gleda auto, jer se tako ne vidi je li prava koza ili ne... ;)

ma furaj dalje... :cool:

p.s.
felge necu komentarisati... :icon_rolleyes:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

oooooooooo extra fele,dosta lice na one sto su bile kod mene,mislim da mu extra stoje;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Dobre fele,leci ce na duju samo tako,jos dok se malo srede,ima da to bude pun pogodak:cool::cool::cool:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Drago mi je da si pazario felge ;) dobre su bit ce jos bolje kad ih sredis :cool:

Ostali radovi takodje super :icon_biggrin:
 
Top