VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Početnik
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Liga je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
hvala, moramo ih vratit u prijasnje stanje :)
ako neko zna slucajno za ove orginalne cepove, dobro bi dosli, ovi mi izgledaju jeftino..

ugl trazim ove cepove..
p2711101120.jpg


donja lijeva, ovaj gdje pise oz

Koliko para?

sta nisu tu OZ turbo? jebenaaaaaaa felga :icon_eek::icon_eek:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

na letvi moras promijenit gurajuce spone jer su kod mk3 duze a IC ti ne treba veci jer nema tvoj turbo dovoljno pritiska da to napuni, kod mk5 ide 2bara :lol:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

GreenDevil je napisao(la):
na letvi moras promijenit gurajuce spone jer su kod mk3 duze a IC ti ne treba veci jer nema tvoj turbo dovoljno pritiska da to napuni, kod mk5 ide 2bara :lol:

ne ide do 2 bara, ma ni blizu vjeruj :) gotovo da je isti pritisak..

a povecavat cemo malo pritisak, pa ovaj nebi mogao :icon_twisted:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

jesi ti decko opasno krenuo,svaka cast,samo naprijed,fino ti to,sve redom;););)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ArminM je napisao(la):
jesi ti decko opasno krenuo,svaka cast,samo naprijed,fino ti to,sve redom;););)

hvala druze, pa eto hvala Bogu ukazala se prilika za neke nove stvari, pa se radi punom parom..
Nadam se da cu ubrzo i tu turbinu naci, pa da onda lagano krenemo i motor chunirati :p
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
jesi ti decko opasno krenuo,svaka cast,samo naprijed,fino ti to,sve redom;););)

hvala druze, pa eto hvala Bogu ukazala se prilika za neke nove stvari, pa se radi punom parom..
Nadam se da cu ubrzo i tu turbinu naci, pa da onda lagano krenemo i motor chunirati :p

posalji mi oznaku turbine koja ti treba, da ja pogledam. Necu obecati,ali mozda ti mogu naci. Mislim da ima neka passatova i od GIV, ako me pamcenje sluzi bilo je u garazi,nije nigdje otislo;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

trenutno trazim 2 modela
KKK K14 (vodeno hladjenje sa intercoolera 59kW) ili KKK K24 (51 kW turbo dizel)

obje odgovaraju, pa na koju prije naletim..

kod mene je garett turbina T2 cini mi se ili 3 nisam siguran u te oznake garetta, uglavnom kod garetta se ne moze stelovati pritisak, pa mi ne odgovara.. a i poprilicno je troma, treba mu puno da je zavrti.. debela osovina..
 

IGY

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

od zadnjih xxx update-a ovaj mi je do sad medzu boljim, jacas kocnice, stavljas servo volan, veci IC mada neznam koliko je pametno sad na zimu i onako je vazda hladno, mozda nekad na proljece :D
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
trenutno trazim 2 modela
KKK K14 (vodeno hladjenje sa intercoolera 59kW) ili KKK K24 (51 kW turbo dizel)

obje odgovaraju, pa na koju prije naletim..

kod mene je garett turbina T2 cini mi se ili 3 nisam siguran u te oznake garetta, uglavnom kod garetta se ne moze stelovati pritisak, pa mi ne odgovara.. a i poprilicno je troma, treba mu puno da je zavrti.. debela osovina..

pogledat cu ja,mada mislim da je tesko da ima ista sto je bilo ja 51 ili 59kw. Nesto sad kontam,mozda je i kod mene turbina kao kod tebe,nesto mi je taj naslov ostao u sjecanju,i kod mene je garett,samo sta je dalje ne znam:icon_biggrin:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

IGY je napisao(la):
od zadnjih xxx update-a ovaj mi je do sad medzu boljim, jacas kocnice, stavljas servo volan, veci IC mada neznam koliko je pametno sad na zimu i onako je vazda hladno, mozda nekad na proljece :D

ma jbg, kad cemo vec rastavljati auto, onda uradit i to, da ne radim isti posao 2x, jer moram stavljati jos nekih stvarcica, ne samo IC, ima da se preprave malo prsa, malo nosac karambolke.. pa onda IC, a to svakako skidamo sve jer moramo upasovat servo pumpu..

Vidjet cu za IC, svakako ga necu odmah moci skopcati jer nemam cijevi, morat cu odletit do zlaje da mi skroji nove cijevi, pa tek onda kopcati, do tada je "obicni" turbo dizel :p

ma ovaj servo i kocnice su mi sada bitne, abs manje vise.. servo jer mi je otisla letva, a kocnice.. ma znas vec ;)
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

dobar potez ija sam sebi stavio ventilirajuce diskove kljesta od gtia armirana crijeva novi glicerin balans stangu odmah drugo auto koci dosta dosta bolje osjetit ces sigurno
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

uskoro ce biti oglas...
prodajem golfa mk2
izgleda ko G60
motor 1,6 TD
ide ko GTI
a trosi ko upaljac...:D

-nOKe svaka cast...:D koliko Srđan moze snage izvuci iz njega...:D
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

IGY je napisao(la):
ako mu oci ne ispadnu od kocenja stavlaj vece diskove :D

ma bit ce i ovo dovoljno, :icon_biggrin:

GOLF TZ je napisao(la):
uskoro ce biti oglas...
prodajem golfa mk2
izgleda ko G60
motor 1,6 TD
ide ko GTI
a trosi ko upaljac...:D

-nOKe svaka cast...:D koliko Srđan moze snage izvuci iz njega...:D
hahaha, dobar si :)
samo jbg, ako bude isao, onda ce i trosit sigurno...

hvala druze, a srdjan tu ne moze nista.. nazalost.. ;)
 
Top